Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Studentas valgykloje nešasi padėklą su maistu. Klausia dėstytojo:
- Ar galiu prisėsti?
- Na, kiaulė ir gulbė prie vieno stalo nedera.
Studentas nutyli, bet atsisėda. Greitai pavalgo ir pakildamas taria:
- Na, tai aš skrisiu.

Komentaras

Kokie reitingai?:„Kai įmonės bankrutavo ir užsidarė, kai visai nebeliko darbo Anykščiuose išskyrus valdišką, tada Anykščiai reitinguose pakilo. Pirma vieta garantuota jei uždarytume ir savivaldybę, o prie įvažiavimo į miestą pastatytume šlagbaumą su spyna."

Skaityti komentarus (2)

Anykščių rajono policijos komisariatas nurodo šeštadienį Šventosios upėje nuskendusio vyro tapatybę. Pranešama, jog birželio 22-ąją, apie 16 val. 5 min., Anykščiuose, Vilties g., iš Šventosios upės, ties geležinkelio tiltu, buvo ištrauktas galimai nuskendusio vyro (g. 1977 m.), gyvenančio Anykščių seniūnijos Keblonių kaime, kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

 Laikinasis Anykščių rajono policijos komisariato vadovas Valdas Palionis "Anykštai" patvirtino pirminę įvykių liudininkų informaciją, jog nuo Šventosios tilto šokinėjo du neblaivūs vyrai. Antrasis vyras į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnasms elgėsi neadekvačiai, todėl buvo sulaikytas. Šis asmuo policijai gerai žinomas, o nuskendęs vyras su policija reikalų nebuvo turėjęs.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Oi nebus kam

    Nuoroda

    Tevynes gin, oi nebus. Krenta virei kaip lapai rudenelio

    Prieš 3 mėnesių
  • Geriau but buve atvirksciai.Ar teisingai as supratau,Palioniau?

    Prieš 3 mėnesių