Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Valentino diena. Vaistinė.
- Laba diena.
- Nebėra…

Komentaras

bendruomenes atstove:„ankščiau Loretyte savivaldybeje dirbdavo ir padedavo visom bendruomenem. neisivaizdinus tokia buvo gera protinga irpabedavot.galedavai patardavo. dabar neber pas ka nueit. burbteli kai treciam aukste paklausi. o verslu centre pinigus moket reikia uz menko projektelio i savivaldybe parasyma. kam ta asociacija geriau normalu zmogu mums padet paskirkit savivaldybeje."

Komentuoti

Anykščių rajono policijos komisariatas nurodo šeštadienį Šventosios upėje nuskendusio vyro tapatybę. Pranešama, jog birželio 22-ąją, apie 16 val. 5 min., Anykščiuose, Vilties g., iš Šventosios upės, ties geležinkelio tiltu, buvo ištrauktas galimai nuskendusio vyro (g. 1977 m.), gyvenančio Anykščių seniūnijos Keblonių kaime, kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

 Laikinasis Anykščių rajono policijos komisariato vadovas Valdas Palionis "Anykštai" patvirtino pirminę įvykių liudininkų informaciją, jog nuo Šventosios tilto šokinėjo du neblaivūs vyrai. Antrasis vyras į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnasms elgėsi neadekvačiai, todėl buvo sulaikytas. Šis asmuo policijai gerai žinomas, o nuskendęs vyras su policija reikalų nebuvo turėjęs.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Oi nebus kam

    Nuoroda

    Tevynes gin, oi nebus. Krenta virei kaip lapai rudenelio

    Prieš 7 mėnesių
  • Geriau but buve atvirksciai.Ar teisingai as supratau,Palioniau?

    Prieš 7 mėnesių