Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti

Anykščių rajono policijos komisariatas nurodo šeštadienį Šventosios upėje nuskendusio vyro tapatybę. Pranešama, jog birželio 22-ąją, apie 16 val. 5 min., Anykščiuose, Vilties g., iš Šventosios upės, ties geležinkelio tiltu, buvo ištrauktas galimai nuskendusio vyro (g. 1977 m.), gyvenančio Anykščių seniūnijos Keblonių kaime, kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

 Laikinasis Anykščių rajono policijos komisariato vadovas Valdas Palionis "Anykštai" patvirtino pirminę įvykių liudininkų informaciją, jog nuo Šventosios tilto šokinėjo du neblaivūs vyrai. Antrasis vyras į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnasms elgėsi neadekvačiai, todėl buvo sulaikytas. Šis asmuo policijai gerai žinomas, o nuskendęs vyras su policija reikalų nebuvo turėjęs.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Oi nebus kam

    Nuoroda

    Tevynes gin, oi nebus. Krenta virei kaip lapai rudenelio

    Prieš 3 savaičių
  • Geriau but buve atvirksciai.Ar teisingai as supratau,Palioniau?

    Prieš 3 savaičių