Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti

Ketvirtadienį, liepos 11 d. 17 val., Anykščių rajono savivaldybėje (304 kab.) vyks viešas projekto „Senosios Anykščių koplyčios-Anykščių menų centro teritorijos, Vilniaus g. 36, Anykščių m., Anykščių r. sav., sutvarkymo techninis darbo projektas” projektinių pasiūlymų svarstymas.


Projektinius pasiūlymus galima peržiūrėti Savivaldybės internetinėje svetainėje www.anyksciai.lt nuorodoje Statinių projektiniai pasiūlymai.

 

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Juozas

  Nuoroda

  Savivaldybei teikiant užduotį, o architektams projektuojant reikia prisiminti, jog teritorija prie koplyčios yra k a p i n ė s- čia palaidoti šimtai anykštėnų. Niekas nedraudžia jų remontuoti, tvarkyti ar statyti naujų mažosios architektūros elementų, tačiau jie neturi būti orientuoti į tokias veiklas, kurios nebūdingos šiai vietai. Kapinės ne pramogų, poilsio ar intensyvaus judėjimo vieta. Tai atminties, susikaupymo, pagarbos vieta ir visos aplinkos detalės bei architektūriniai sprendimai turi būti sutelkti tam.

  Prieš 6 dienas
 • Užteks !

  Nuoroda

  Gana mulkint žmones šitais projektais ,visi žinom ju tiksla.Geriau padarykit tureklus dainu slenyje ,nes negalima nusileist prie upes nei vyriasniam ,nei su vežimeliu ,o ypač rudeni ar kai palyja .Laukim nelaimes ,tada susirūpinsit ,kai kaźkas susižeis ,kas atsakys už aplaiduma? Žiūrekit projektu kur yra būtina ,o ne pinigu švaistyma.

  Prieš 6 dienas
 • Kiek galima?

  Nuoroda

  Gyventojai priešinasi prieš koplyčios aplinkos projektus ,bet vistiek savivaldybe kiša savo ptojektus.Palikit ramybej Kapinaites ! Sutvarkyta dabar ir užtenka.Ar čia kažkam labai rūpi pinigai ?

  Prieš 6 dienas
 • savivaldybes klerkams

  Nuoroda

  Žvakučių nesugebate uždegti per Vėlines ant buvusiu kapinių šalia senosios koplyčios - o svaigstat su projektais ? Aaaa , bizniuką sukate , ir vel poveikiu prekiaujate ? Šaunuoliai, sveikiname :-)

  Prieš savaitę
 • nuoroda

  Nuoroda

  Nuoroda be issidirbinejimu i savivaldybes svetaines puslapi kuriame yra projektinis pasiulymas
  https://www.anyksciai.lt/turinys/statiniu-projektiniai-pasiulymai/300

  Prieš savaitę
 • zirzeklis

  Nuoroda

  kur žurnalistų naujienos iš pristatymo ir projekto svarstymo? Ar visi į muzikos festivalį išėjo 'pažeidimų" ieškoti ?

  Prieš savaitę