Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Vyras klausia iš darbo grįžusios žmonos:
– Ar pastatei mašiną į garažą?
– Taip, didžiąją jos dalį.

Komentaras

Gyvenu:„Gyvenu metus laiko Anykščiuose ir matau kad čia galima elgtis kaip tik nori. Automobilius gali statyti kur nori, kaip nori ir taip ilgai kiek nori. Matau galima važiuoti ir prieš eismą ir tech. netvarkingom auto bei moto priemonėm."

Komentuoti

Pirmadienį, rugpjūčio 19-ąją, į Siauruko muziejų Anykščiuose atvažiavo ir čia įsikūrė pirmieji du automobiliai, kuriems jau daugiau nei po 50 metų. Tiesa, ne savo ratais iki Anykščių atriedėjo, o buvo atvežti ir tik po to atsargiai įvairuoti bei pastatyti čia kuriamoje naujoje istorinių transporto priemonių ekspozicijoje.

  Taip A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus pradėjo įgyvendinti sutartį, pavasarį pasirašytą su Lietuvos istorinių transporto priemonių išsaugojimo asociacija „Retromobile“.

    Ruošiantis priimti naują ekspoziciją, per metus iš esmės perstatytas vienas senasis Anykščių geležinkelio stoties prekių sandėlis. Šiame naujame Siauruko muziejaus pastate, kurio rekonstrukciją didžiąja dalimi finansavo Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondas, netrukus įsikurs iki penkiolikos įvairių automobilių ir motociklų, kuriais žmonės ir kroviniai kadaise judėjo į geležinkelio stotį ar iš jos.

    Pirmuosius automobilius į ekspoziciją atgabeno ir Anykščiuose pastatė Laimutis Brunius iš Radviliškio – Asociacijos „Retromobile“ Šiaurės Lietuvos filialo vadovas. Tai 1968-ųjų visureigis sunkvežimis GAZ-63A ir 1962-ųjų lengvasis visureigis GAZ-69A.

    Didžioji ekspozicijos salės dalis užsipildys transporto priemonėmis jau iki rugsėjo 6-osios, kai Siauruko muziejuje vyks jubiliejinė šventė – Aukštaitijos siaurojo geležinkelio 120-osios metinės ir Siauruko muziejaus 20-metis. Tą penktadienį pirmieji lankytojai įžengs į naująją istorinių transporto priemonių ekspoziciją, galės pasižvalgyti ir po kitas išsiplėtusio Siauruko muziejaus edukacines erdves.

A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus informacija

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Juozas

  Nuoroda

  GAZ- 69 pirmoji mano tarnybinė mašina. Tais laikais buvo kažkas tokio...

  Prieš mėnesį
 • Turiu

  Nuoroda

  Gaz 63su d37 dizelinio va ryklių, jega

  Prieš mėnesį