Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Susitiko dvi artimos draugės.
- Kaip tavo vyras? - pasiteiravo viena.
- Lyg ir nieko... tačiau vakarais prisileidžia vonią vandens, pasiima meškerę, užsidaro duris ir meškerioja.
- Reikėtų tau jį vis dėlto parodyti psichiatrui, - susirūpina draugė.
- Reikėtų... - atsidūsta vyro žmona. - Bet gi taip norisi šviežios žuvies.

Komentaras

Kaimo diedas:„Kaipo čia suprast? Aną dieną politologai per TV skiedė, kad gyvenimas Lietuvoj labai pagerėjo ir dar gerėja, kad smarkiai sumažėjo skurstančių, o šitiek skirta lėšų maisto produktams dėl skurstančių įsigijimui? Tai gal Lietuva jau nebe gerovės valstybė, gal skurdžių vėl padaugėjo?"

Komentuoti

Šaunus vicemeras Dainius Žiogelis, po gimtadienio dėkodamas jį pasveikinusiems žmonėms, neatsargiai prasitarė, jog galima jam teikti pasiūlymus, klausimus. Pasiūlymų savivaldybei esu pateikęs gana nemažai, o vat klausimą, bac ir užudaviau: kaip atsitiko, kad naujai paskirtam komunalinio vadovui paskirtas 3,5 tūkstančio eurų dydžio atlyginimas.

Didžioji dauguma anykštėnų dirba už minimalų atlygį, kas dešimtas visai neturi darbo... Būdamas Sodros vadovu su visomis klasėmis ir maksimaliu stažu Valstybės tarnybai gaudavau tūkstantį eurų. Dar gražiau, kitas savivaldybės įmonės vadovas gauna, dėmesio, 4 tūkstančius į mėnesį. Ar padoru tiek duoti ir ar padoru tiek imti, kai valdžia kaskart žvalgosi į mūsų pinigines? Tipo- tokia skaičiavimo metodika. Kiškit ją į šiukšlių dėžę- kam galvos ant pečių! Vos ne kiekvienam teisės akte nurodoma, jog vadovautis reikia protingumo kriterijais. Keista, o partijos kalba apie atskirties mažinimą, apie socialiai pažeidžiamų žmonių apsaugą. Tuo tarpu rajono taryba net nesvarsto nuskriaustų žmonių integravimo į visuomenę ar darbo rinką programų. Gi pakeikti benamį ar bedarbį visi linkę... Ekonomistas Raimondas Kuodis pateikė labai gerą palyginimą. Užkaskim 9 kaulus ir paleiskim 10 šunų- vienas jų bus „tinginys“, nes neras kaulo. Kam kaltinti bedarbį, jei nėra darbo, kam keikti bomžą, jei rajone nesama jų gelbėjimo programos? Joks benamis rytoj ar po mėnesio nenusipirks namo ir neateis į savivaldybės organizuojamą konkursą pareigoms užimti. Mero patarėja socialiniame tinkle pasiguodė, jog renginyje giedodama „Lietuva brangi“ ar „Marija Marija“ verkė. Svarbus faktas, nieko nesakau, tačiau ar pastebim, kaip verkia bedarbės mamos, ruošdamos į mokyklą du ar tris vaikučius, ar pastebim, kai tvenkiasi ašaros žmonėms, praradusiems viltį sąžiningai laimėti konkursą ir randantiems vienintelę išeitį- susikrauti čemodaną ir skraidyti liūdesio lėktuvais. Ar valdininkai verkia dėl jų?

 

Juozas Ratautas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Mano nuomone

  Nuoroda

  geras straipsnis...

  Prieš metus
 • ,,,

  Nuoroda

  Geras straipsnis visiskai pritariu p.Ratautui

  Prieš metus
 • Žiniai

  Nuoroda

  Ministro alga- 4,5 tūkst. eurų, prezidentė Grybauskaitė gaudavo prieš kurį laiką 5 tūkst. O savivaldybės įmonių vadovai, kurie gyvena iš mūsų sumokėtų mokesčių kiek?
  Dar reikia patikrinti kitų darbuotojų algas ir etatų reikalingumą.

  Prieš metus
 • Aišku

  Nuoroda

  Esmė aiški. Ratautas turėjo visokių kategorijų, bet gaudavo mažą algą, dabar jam gaila, kad kiti gaus didelę. 1000 buvo maža algą?

  Prieš metus
 • kodėl visi burnojat, pykstat

  Nuoroda

  dėl vadovų atlyginimų, konkursų ir pan., bet kai Ratautas parašo tiesą, tai jį su žemėmis maišot?

  Prieš metus
 • kazys

  Nuoroda

  taigi sapoka dirba,o tu ten tik buvai .Jauti skirtuma?

  Prieš metus
 • Ir

  Nuoroda

  Vel tas plikas debilelis kalba

  Prieš metus
 • algis

  Nuoroda

  geras atlyginimas yra puiku tik dabar reik ta gaveja priversti dirbti kad matytusi zmonems rezultatai o ne ataskaitose savivaldybei butu

  Prieš metus
 • LADY GAGA

  Nuoroda

  Oi, ar tik Anykšta nesusijungė su Nykščiais.lt? Ten lygiai toks pats straipsniokas patalpintas.

  Prieš metus
 • Julija

  atsakymas į: LADY GAGA Nuoroda

  Bitvinskas iš Anykštos deleguotas į nykščius tai natūralu

  Prieš metus
Įkelti daugiau