Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Vienas lietuvių žurnalas klausia amerikiečių verslininko:
– Į Lietuvos rinką jūs atėjote tik prieš pusmetį, o jau turite milijoną dolerių. Kaip jums tai pavyko?
– Labai paprastai – aš investavau du milijonus.

Komentaras

Puiku:„Labai svarbus, geras sprendimas. Reikia ne tik per Velykas drausti važinėjimus. Nėra reikalo važinėti, valkiotis po parduotuves, lankuyti gimines ir dabar. Nereikia švelninti karantino sąlygų. Pradės veikti visokios kirpyklos, aludės, valgyklos, tai vėl prasidės žmonių migracija. prasoidės lankytrojų srautai ir vėl bus platinamas virusas. Tegu smulkūs verslininkai mažiau dejuoja, užteks lobti kitų saskaita."

Komentuoti

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Erikui Druskinui

  Nuoroda

  Sėkmės ir naujų sumanymų savo darbuose,nepasiduodant kai kurių nepatenkintųjų kritikai!

  Prieš mėnesį
 • Ar kam įdomu?..

  Nuoroda

  Lai ta Petrokaitė perkasi nors ir garlaivį,ar kam įdomu ką ji turi?Ogi -niekam,nes jau,galima sakyti,nueinanti nuo"arenos"senyvo amžiaus senjorė.Būtų protingiausia,kad užleistų vietą jaunam perspektyviam žmogui.

  Prieš mėnesį
 • Erikas Druskinas

  Nuoroda

  Džiaugiuosi, kad atkreipėte dėmesį į mūsų renginius. Mes stengiamės, kad mūsų regiono žiūrovai susitiktų su jiems patinkančias atlikėjais, kad pamatytų įvairius spektaklius, dalyvautų įvairiuose renginiuose. Prieš Kalėdas dovanojome nuostabiausią Mūzos Rubackytės rečitalį su aukšto lygio programa. Vyksta kiti orkestrų, kamerinių kolektyvų koncertas. Prieš kelias dienas dovanojome gražią Valstybinio Vilniaus kvarteto programą. Jau greitai pakviesime į chorinės muzikos vakarą. Paskelbtoje afišoje matote tik dalį pramoginių muzikinių programų. Manau, nereikėtų nieko skaičiuoti, o džiaugtis ir vertinti visų darbą ir Utenoje, ir kitose vietovėse. Visų laukiame su meile. Mūsų atlikėjai, aktoriai, menininkai verti mūsų džiaugsmo.

  Prieš mėnesį
 • Kas negerai?

  Nuoroda

  Kas Jums negerai dėl Druskino?Tegu tik Petrokaitė taip dirba kaip Utenos kultūros centro direktorius,tai jau būtų pažanga...O į kokius renginius žiūrovai pasirenka eiti,tai jau jų reikalas!

  Prieš mėnesį
 • aha

  atsakymas į: Kas negerai? Nuoroda

  turi Petrokaitė kelias valtis nusipirkti upėje paplaukioti, juk garsusis erikutis nusipirko po Dauniškio ežerą pasiirstyti.

  Prieš mėnesį
 • Nu jooo

  Nuoroda

  Druskino kultūros lygis: patruliai, bunkės ir radžiai...

  Prieš mėnesį