Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pranešė, jog nuo ketvirtadienio lauke žmonės turėtų vaikščioti, būriuotis ne daugiau kaip po penkis, o aikštelėse žaisti tik vienos šiemos vaikai.

 

Tokių ribojimų imtasi siekiant valdyti grėsmes dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimo, skelbia SAM.

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos teigimu, situacija, kurią tenka matyti miestų parkuose, žaidimų aikštelėse, kelia rimtą susirūpinimą. Tai rodo, kad kitos išeities, kaip labai tiksliai ir aiškiai apibrėžti, kaip žmonės turėtų elgtis, nėra.

„Matant, kad net ir paskelbus karantiną vyresnio amžiaus žmonės negirdi mūsų prašymų likti namuose ir taip apsaugoti save, užuot rinkusis laisvalaikį leisti žaidžiant šaškėmis ar šachmatais būreliais parkuose, o šeimos su vaikais ir toliau aktyviai bendrauja vaikų žaidimų aikštelėse, matome tik vieną išeitį – riboti“, – pranešime sako A. Veryga.

„Antraip nėra jokių galimybių išvengti viruso plitimo ir pačių blogiausių scenarijų. Tą sakau labai atsakingai ir prašau visų supratingumo – pradedant rizikos grupėje esančiais vyresnio amžiaus žmonėmis ir baigiant pačiais mažiausiais“, – teigia ministras.

Be to, parkuose ir kitose atvirose viešose erdvėse besilankantieji yra įpareigoti laikytis saugaus dviejų metrų atstumo, vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis tinkamos asmens higienos.

Sveikatos apsaugos ministerija taip pat ragina vyresnio amžiaus žmones apskritai vengti bet kokio išėjimo iš namų, jei nėra būtinybės. Taip pat paprašyti artimųjų pagalbos, jei reikia maisto ar vaistų.

Karantinas dėl koronaviruso grėsmės šalyje paskelbtas pirmadienį, kol kas numatyta, kad jis truks iki kovo 30 dienos.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • gristam

  Nuoroda

  i tuos laikus 3 jau saika

  Prieš 2 mėnesių
 • Tai

  Nuoroda

  O kodėl visi tik valdžią kaltina, reikia patiems būti sąmoningiems, o ne norėti, kad kažkas už jus viską padarytų.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nei

  Nuoroda

  Jus apsaugos tos kaukės pasisiūti patys galite, nesibastykit visi kur papuolą patiems reikia suprasti

  Prieš 2 mėnesių
 • neturim mes

  Nuoroda

  jokios valdzios ,tik parodija,baigiam isitikinti visi

  Prieš 2 mėnesių
 • košmar

  Nuoroda

  mūsų valdžia visiškas nulis.Nu nieko nedaro,jokios iniaciatyvos dėl žmonių.Blyn ,sėdi prie kompo ir jokio judesio.Koikius atlyginimus išsikėlė, o už juos atidirbti nefyga.Bedraukit su prekybininkais,kad rajone atsirastų to dezinfekcinio skysčio,kaukių.Sako Norfoj buvo,bet labai staigiai dingo.Kas žino,kad buvo? Ko tyli ypatingasis daktaras-patarėjas?Patark merui,Žiogeliui,kaip padėti savo rajono žmonėms

  Prieš 2 mėnesių