Kokį įspūdį paliko Anykščių miesto šventė?

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)

Išleistas naujas žurnalo ,,Aukštaitiškas formatas“ numeris. Žurnalo veidas - Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė. Administracijos vadovę žurnalui kalbino ,,Anykštos“ leidinių vyriausioji redaktorė Gražina Šmigelskienė (,,Anykščių savivaldybėje lizdus suka angelai“). Pasirodo, L.Kuliešaitė yra buvęs modelis: ji reklamavo buitinę techniką, televiziją Gala ir net alų..

 Muziejininkas Raimondas Guobis tekste ,,Apie didžiausią kryžių, koplyčią, stebuklus ir Čaplinskų Algiuką“ rašo apie iš Svėdasų kilusį degalinių ,,Alauša“ savininką Algimantą Čaplinską. Publikacijoje pasakojama, kaip A.Čaplinskas, pradėjęs nuo kopūstų ,,biznio“, pasiekė verslo aukštumas, bet niekuomet neužmiršo savo gimtojo krašto ir jo žmonių.

Vidmantas Šmigelskas publikacijoje ,,Radus nišą iš LATGA galima uždirbti“ skaičiuoja poetų, rašytojų, muzikantų ir dailininkų pinigus. Per LATGA solidžiausiai uždirba spektaklių scenarijų autoriai, kurie už vieną sėkmingo spektaklio parodymą gali gauti ir 2000 eurų.

Žurnale yra ir tekstas apie Anykščių miesto Tilto gatvės projektą - ,,Įgyvendinamas didžiulis projektas, pakeisiantis Anykščių ,,veidą“.

Žurnalistė Daiva Goštautaitė kalbino kultūros atašė Kinijoje anykštėną Tomą Ivanauską (,,Kultūros atašė Kinijoje į darbą keliauja skirtingų spalvų batais“). Menotyrininkas, fotografas T.Ivanauskas tyrinėjo anykštėno fotometraštinko Izidoriaus Girčio paveldą. Jis yra restorano ,,Basi Basi“ bendrasavininkio, daininkės Jazzu sutuoktinio Donato Ivanausko brolis.

Skaistės Vasiliauskaitės - Dančenkovienės straipsnis ,,Simona Vaitkutė: ,,Esame pakibę ties bedugnės riba“ - paskojimas apie keliautoją, visuomenininkę Simoną Vaitkutę. Moteris yra gyvenusi Indonezijoje, Australijoje, Meksikoje. S.Vaitkutė skaičiuoja, kad užsienyje ji iš viso pragyveno 20 metų. O vasaras su šeima kelis aukštojo mokslo diplomus turinti anykštėnė leidžia Šimonių girioje. Ji yra viena iš akcijos gelbėti Šimonių girią nuo kirtimų organizatorių ir ,,Miško festivalio‘‘ rengėja.

,,Mitologas: ,,pagonybės niekuomet niekur pasaulyje nėra buvę“ - Austėjos Šmigelskaitės pokalbis su humanitarinių mokslų daktaru, mitologijos tyrinėtoju Dainiumi Razausku. Vilniaus universiteto dėstytojas yra ir Lietuvos baltų tikėjimo ,,Romuva“ Garbės vaidila. ,,Manau, kad krikščionybėje nuo pat susidūrimo su ja įsikūnijo neapykanta Lietuvai ir lietuvybei, lietuviškumui“, - ,,Aukštaitiškam formatui“ senąjį baltų tikėjimą gynė dr. D.Razauskas.

Dar viena R.Guobio publikacija - ,,Apie Petrą, ,,Barono vilą“ ir Svėdasų dvaro vizijas“ - pasakojimas apie rekonstruojamą prie Svėdasų esantį Marikonio dvarą.

Į 13 žurnalisto Roberto Aleksiejūno klausimų šį kartą atsakė grupės ,,Siela“ lyderis Aurelijus Sirgedas.

Žurnalas ,,Aukštaitiškas formatas“ prenumeruojamas visoje Lietuvoje, parduodamas visose Utenos regiono prekybos vietose bei Vilniuje, Panevėžyje, Ukmergėje ir Kupiškyje. Maloni naujiena – pradedant šiuo numeriu, ,,Aukštaitiškas formatas“ bus parduodamas ir Radviliškio, Jonavos, Kėdainių, Panevėžio bei Ukmergės paštuose.

-ANYKŠTA

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ir mes matom

  Nuoroda

  Įdomūs R. Guobio straipsniai. Labai patiko straipsnis apie Kinijos ambasadorių.

  Prieš mėnesį
 • tai kiek mums

  Nuoroda

  mokesciu moketojams ,kainavo sios nuotraukos pozavimas ir garbinimas

  Prieš mėnesį
 • nesnervuok

  atsakymas į: tai kiek mums Nuoroda

  tavo pašalpa per metus tikrai mums daugiau atseina. Džiaukis, kad gauni visada laiku.

  Prieš mėnesį
 • rakštis

  atsakymas į: nesnervuok Nuoroda

  bet galimai paliekamas pagrindas nervuotis, nes bent jau šiame žurnalo pristatyme nenurodomos kokios sąsajos yra ar jų nebėra tarp gerbiamos savivaldybės administracijos direktorės kurios tiesioginis vadovas gerbiamas meras ir gerbiamos žurnalistės ir redaktorės....
  Daugiau apie tai skelbia žiurnalistinės etikos kodeksas, kuris profesionalams yra žinomas ir čia nekomentuotinas.

  Prieš mėnesį
 • Tu matai

  Nuoroda

  Galvojau prie stoties bunkerį stato. O pasrodo ne!

  Prieš mėnesį
 • Geras

  Nuoroda

  Nekvaila Kuliešaitė. Įspūdis iki šiolei buvo blogesnis. Geras žurnalas.

  Prieš mėnesį
 • o ar ji

  Nuoroda

  to verta,nebeliski be stelvogos ,nes prapulsi

  Prieš mėnesį
 • Pavydelninkams rūrą graužia

  Nuoroda

  Skaitau komentarus ir matau, kad pavydas rūrą graužia. Labai gražus ir geras ,,Aukštaitiškas formatas". Šitas numeris ypačiai. O jau direktorės gražumas! Ir mintys gilios, protingos, intelektualios. Jau nekalbu apie kitus straipsnius. Yra ko pavydėti. Kiekvienam būtų garbė būti taip aprašytam.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  R. Gižinskas į komunistų partiją įstojo 1989 ( gal 1988 ) metais. Tuo metu valgyti sekretoriaus fekalijų jau nereikėdavo.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Juozo vardu rašo ančiukas

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau