Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Restorane:
- Sakykite, o kaip jūs ruošiate viščiukus?
- Paprastai, sakome jiems: "Dabar mirsite"...

Komentaras

Piatra:„Galetu rodyt mumy, stovinčius Darbą Biržej. Pvz. va Piatra - mokantis tų i tų. I paroda mana atvaizdu keip aš dirbu kų nors. A vdrug aidamus koks darbdavys staiga susidamės manimi i duos darba. Tadu butu PLANAS B."

Komentuoti

Rugpjūčio 1 dieną aktyviausios Anykščių rajono bendruomenės rinkosi į kasmetinį sambūrį „Visi savi“. Plataus masto renginio dalyviai ir svečiai tą dieną smagiai leido laiką ir daug šypsojosi – kaip gera būti kartu ten, kur bendrystės džiaugsmas tik didėja!


Į Šovenių kaimą, šalia Budrių bendruomenės namų, visus atvykstančius pasitiko naujais marškinėliais su užrašu „Visada budrūs“ pasipuošę, organizaciniais darbais draugiškai pasidaliję bendruomenės nariai ir pirmininkas Valentinas Gudėnas. Neįsitempę, bet maloniai besirūpindami, kad visi sėkmingai atvyktų, užsiregistruotų ir patogiai jaustųsi, šventės šeimininkai džiugiai laukė kiekvieno.
Dar iš vakaro prikepęs riestainių, puošnią prijuostę su „Barankinu“ prisijuosęs, tą rytą pirmininkas mintyse skaičiavo gausiai į renginį besirenkančius, ir ne po vieną, o po kelis bei grupėmis. Vieni jų ėjo į prieš savaitę atidarytą „Pienės“ galeriją pažiūrėti Stasės Rulevičienės tapybos darbų parodos, kiti pasuko tiesiai į mugę ir link šventiškai papuoštos buvusios Budrių mokyklos teritorijos.
Žirniais, vyšniomis ir raudonėlio šakelėmis papuoštą skrybėlę užsidėjęs „Dėdė derlius“ linksmai sveikino atvykusius į nedidelį kaimą. Pasak „Dėdės derliaus“ Daliaus, kas bus, kas nebus, bet kaimo žmogus tai tikrai nepražus, nes derlius vienoks ar kitoks vis tiek garantuotas – vienas nukuls javus, kitas nukas bulves ir česnakus, trečias parduos savo vištų kiaušinius...
Mugėje buvo galima įsigyti unikalių anykštėnės Ligitos Antanavičienės rankų darbo papuošalų, įvairių dydžių pintinių, naminių sūrių, iš Ukmergės rajono atvežtų šakočių. V. Gudėno keptos „baronkos“, kaip paprastai, buvo labai greitai išpirktos.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

 

Lina Dapkienė

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Miestas

    Nuoroda

    Labai brangus suėjimas-3000 €. Tai kiek už vieną dalyvį išleista iš biudžeto skirtų pinigų, o kas padaryta- pravalgyta ir didelė palapinė pastatyta, kad politikams patogu būtų....Atrodo, kad pati valdžia bendruomenei duoda, kad galėtų prieš visus pasirodyti kaime iš arti kokie jie yra paprasti ....

    Prieš mėnesį