Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (1)

Lietuvoje tęsiasi dėl koronaviruso pandemijos įvestas karantinas. Kaip manote, ar jau atėjo laikas švelninti jo sąlygas? Kaip, Jūsų akimis, karantino taisyklių laikosi Anykščių rajono gyventojai?
Jūsų komentarus išspausdinsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pašalpynis

  Nuoroda

  O ksda mum eilė ateis vakcinuotis, kodėl niekas neskelbia. Dėl karantino tai mums tas pats- namie sėdim, pašalpas gaunam, nereikia atidirbinėti už pašalpas. Galėt toks karantinas ilgiau tęstis, tik reiktų pašalpas padidinti.

  Prieš mėnesį
 • Reikia

  Nuoroda

  Būtinai reikia karantiną tęsti, nors ir kokį pusmetį. Galima pakentėti, kad tik koroną įveikti. Būtinai reikia skiepytis, kai tik eilė ateis, jokių kvailų išvedžiojimų ir gąsdinimų neklausykime. Tik reikia tvarkoingai organizuoti vakcinavimą, kad žmonės žinotų kada tai vyks, kokiai grupei žmonės priklauso. Kad nebūt jokių blatų, giminysčių, kyšių, apgavysčių.

  Prieš mėnesį
 • Sveikuolis

  Nuoroda

  Toks karantinas, koks yra dabar- ne karantinas, o tik karantino imitacija. Juk masiškai žmonės nesilaiko reikalavimų tiek Anykščių rajone, tiek visoj Lietuvoj. Vaidinama, kad laikomasi saugaus atstumo, o prekybos centruose po darbo, savaitgaliais ar prieš šventes žmonių minios, pirkėjai lipa ant galvų vieni kitiem. Judėjimas tarp savivaldybių ribojamas, o keliuose pilna mašinų, reikia ar nereikia važinėjama, stengiamasi prasmukti pro postus. Kaukių devėjimas- tikras anekdotas. Kam ant kaklo nusmukę, kas rankoj laiko, vienartinės kaukės nešiojamos šimtus kartų- jos pajuodę, prakaituotos, smirdančios. Draudžiama būriuotis, švęsti, bendrauti žmonėms iš skirtingų ūkių, o renkamasi, baliavojama, nepaisoma jokių draudimų. Karantiną reikia pratęsti, bet sugriežtinti. Ir jokių nuolaidų pažeidėjams- jokių įspėjimų, pagąsdinimų, sumažintų baudų. Kiek įstatyme numatyta., tiek ir bausti.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Pirma, nei pasaulyje, nei Lietuvoje nėra jokios pandemijos, yra tik epidemija, kuri nesiskiria nuo anksčiau buvusių kitų virusų epidemijos. Antra, nėra jokio karantino, yra tik diktatūrinis režimas. Karantinas yra užikrėtusių arba įtariamų, kad gali būti užsikrėtę ir yra potencialūs užkrato platintojai, izoliavimas, įvedant jiems judėjimo laisvės ar socialinio kontakto apribojimus. Judėjimo laisvės apribojimas laisviems žmonėms, teisių į darbą, į normalų mokslą, į normalių medicinos paslaugų gavimą atėmimas yra ne karantinas, bet fašistinio režimo požymiai. Fašistinio režimo pavyzdys yra 20 a. fašistinė Vokietija. Ten žydai neteko politinių teisių ir tapo trečiarūšiais gyventojais, kiekvieną dieną patirdavo žeminimą, bauginimą ir diskriminavimą, gaudavo perpus mažesnę maisto normą, negalėjo laisvai judėti ir bendrauti su kitais žmonėmis, privalėjo nešioti juos išskiriantį ženklą – geltoną Dovydo ženklą. Šiandien visi žmonės priversti nešioti juos išskiriantį ženklą – Kovydo kaukę. Nors gerai žinoma, kad kaukės nėra skirtos apsaugai nuo virusų. Beje, kaukių nešiojimą, atstumo laikymąsi jau anksčiau išbandė Gvantanamo kalėjimo kaliniai. Pasak pareigūnų, dėl kalinių apsaugos. Viskas juk daroma dėl žmonių gerovės. Nejaugi pripažins, kad dėl kitų tikslų.
  Užuot leidus sveikiems žmonėms, neturintiems gretutinių ligų, persirgti ir įgauti kolektyvinį imunitetą, pamirštamas mokslas ir vykdomas eksperimentas su žmonėmis: iš žmonių daroma šiuolaikinėmis technologijomis lengvai valdoma biomasė, jie paverčiami gyvūnais, už kuriuos viską sprendžia jų šeimininkas – valdžia. Gyvūnas neturi teisės atsisakyti skiepytis eksperimentinėmis, per daugelį metų neišbandytomis vakcinomis.
  Už Baltarusijos laisvę! –skelbia Lietuvos propagandistai. Jie sako tiesą - už beveik 30 km nuo Vilniaus yra laisvė. Ten žmonės gyvena laisvėje, džiaugiasi gyvenimu, kurį priversti pamiršti paprasti Lietuvos gyventojai, nes Lietuva yra Vakarų kolonija, gyvenanti pagal Vakarų šeimininko nurodymus, kurie nepagrįsti nei protu, nei mokslu.
  Baltarusija, kuri pavasaryje vadovavosi mokslu, protu ir geru sveikatos priežiūros paslaugų teikimu, šiandien gali džiaugtis rezultatais. Nors ir didelis sergančiųjų skaičius (23661 žmonės milijonui gyventojų, Lietuvoje – 61701 milijonui gyventojų), bet mirtingumas yra nedidelis palyginus su Lietuvos (Baltarusijoje 166 mirę žmonės milijonui gyventojų, Lietuvoje 894 milijonui gyventojų). Baltarusijos valdžia gerai suvokė, kad nesąmoningos kovos prieš virusą priemonės, kurias taikė ir toliau taiko Lietuva, visose srityse pridarys daug daugiau žalos nei virusas padarytų.
  Nenormalus sveikatos priežiūros paslaugų teikimas, žmonių muštravimas, kasdieninis nervinimas, neskatinimas sveikai gyventi – daug vaikščioti ir be baimės kvėpuoti grynu oru, o ne kaukėje susikaupusiais virusais ir bakterijomis, baimė dėl ateities savo padarė, gyventojų imunitetas nusilpo. Todėl dabar virusas ir darbuojasi. Ir galo Lietuvos valdžios durniavimui nesimato, per rinkimus iš į rinkimus atėjusių rinkėjų valdžią gavę sugeba tik labai gerai žaisti žaidimus dėl vietos prie lovio, bet proto mažai turi ir yra dar labiau parsidavę, uoliai tarnaujantys ne Lietuvos interesams, bet liberaliojo globalizmo ideologijos šeimininkui. O mes Lietuvos gyventojai esame kaip gyvūnai, neturime teisės spręsti ne tik savivaldybės ar valstybės reikalus, bet ir spręsti savo asmeninius reikalus. Pasakė šeimininkas, kad reikia nešioti kaukes – nešiojame, nes nenorime būti nubaustais, pasakė, kad negalima važiuoti pas artimuosius – nevažiuojame, nenorime būti nubaustais, pasakė, kad reikia skiepytis eksperimentinėmis vakcinomis – skiepijamės, nes norime gauti „bilietą į laisvę“ ir t. t. Todėl nėra prasmės klausti ką reikia daryti, nes šuns balsas į dangų neina.

  Prieš mėnesį
 • Taigiui

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Kodėl tavo mylimos Rusijos mylimas fašistas Putinas tai vadina pandemija? Tuo pačiu, kodėl Putinas bučiuoja tik berniukų bambas?

  Prieš mėnesį
 • I

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Vargai zmogau, kol parasei... Na, kiekvienas nuomonę turi... Bludna, bet turi.... Graudu...

  Prieš mėnesį
 • Justė

  Nuoroda

  Vienareikšmiškai negalima dar švelninti. Tokia tauta esam, kad kai gražiai sako, retas kuris supranta, reikia draudimų, baudų, kitokių priemonių. Kai pagaliau skaičiai pradėjo mažėti, viską sušvelninti, manau, labai blogai, nes vėl viskas iš naujo gali būti, kaip sakant trūkt už valdžių - vėl iš pradžių. Na o tiems, kuriems viruso nėra ir ant savo ir kitų sveikatos nusispjaut siūlau nešiotis su savim kokį tekstą, kur tai patvirtinat, medikams bus lengviau nuspręsti kam lovą skirti su deguonimi, kam be.

  Prieš mėnesį
 • Kažkaip neaišku

  Nuoroda

  Kai pasaulis šaukė virusas ,tai mùsu politikai rėkė nėr ko varźyt laisvės,, ,,korona vystėsi ,prezidentas pilnoj salej žmonių su šypsena ,be kaukes ,,,,Atėjo Šimonis ,rekavimai “ mažai padare valstiečiai “ tauta serga ,,reikia varžyti ,uzdaryt viską ,,,mirtys auga kasdien ir daugiau ,o čia ....ar švelnint? Kažkoks nesusipratimas,ar aplamai nieko nebuvo ,tiesiog gripas ? O kooperacijos norėjo prakišt skiepus ? Kaip suprast .?

  Prieš mėnesį
 • Neramu

  Nuoroda

  Kažin a mano pasėliai nesustips.Jeigu sustips ,badaus visi.Kazna kokios pašalpos bus ar nebus už situs šaltus dienus???

  Prieš mėnesį
 • gtg

  Nuoroda

  turbut jau dauguma nustojo tikėti tomis pasakomis,ir suprato,kad jokios čia pandemijos nėra,ta liga tik ant popieriaus.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau