Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Skambutis į duris. Jas atidaro mergina.
- Laba diena. Aš jūsų kaimynas, - prisistato už durų stovintis vyriškis.
- Iš viršaus ar apačios?
- Ką, taip iš karto, be ceremonijų???

Komentaras

Jauna šeima:„Šaunuolis. Mums neįdomu ką galvoja architektų klanai. Mums neįdomu politika, nes konservatorius meras prižadėjo, kad bus naujas daugiabutis, tai dabar visi jo priešai stengiasi, kad jo nebūtų. Mums reikia naujų butų ir taškas."

Skaityti komentarus (1)

Skiepytis nuo COVID-19 sutiktų 64 proc. Lietuvos gyventojų, rodo Sveikatos apsaugos ministerijos užsakymu atlikta rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanijos „Spinter tyrimai“ apklausa.Į klausimą „Ar Jūs nusiteikęs(-usi) skiepytis Europos sąjungoje patvirtinta vakcina nuo COVID-19, kai turėsite tokią galimybę?“ iš 1015 respondentų „tikrai taip“ atsakė 41 procentas, „greičiau taip“ – 23 procentai.Neapsisprendę teigė esantys 16 procentų, „greičiau ne“ ir „ne“ atsakė po 10 proc. respondentų. Apklausa taip pat parodė, kad norą skiepytis labiausiai lemia baimė susirgti koronavirusu ir užkrėsti aplinkinius bei tikėjimas, kad vakcina yra vienintelis ir efektyviausias būdas kovojant su šiuo virusu. Dvejojantys ir apsisprendę nesiskiepyti dažniausiai sakė, jog nenori tapti „bandomaisiais triušiais“, bijo šalutinio poveikio.
O kokia yra Jūsų pozicija dėl skiepų nuo COVID-19?
Jūsų komentarus išspausdinsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Štai 12 svarbių klausimų ir atsakymų prieš nusprendžiant ar skiepytis, ar ne:
  ¤ "Jei aš pasiskiepysiu, ar galėsiu nebenešioti kaukės?"
  Vyriausybė: "NE".
  ¤ "Jei aš pasiskiepysiu, ar viskas sugrįš į normalų gyvenimą: darbai, verslai, rekreacija, mokyklos ir t.t.?"
  Vyriausybė: "NE".
  ¤ "Jei aš pasiskiepysiu, ar aš būsiu atsparus Covid?"
  Vyriausybė: "Galbūt. Mes tiksliai nežinome, bet turbūt, kad ne."
  ¤ "Jei aš pasiskiepysiu, tai aš nors neužkrėsiu kitų, tiesa?"
  Vyriausybė: "NE, vakcina nesustabdo transmisijos (pernešimo kitam)."
  ¤ "Jei aš pasiskiepysiu, kiek ilgai veiks vakcina?"
  Vyriausybė: "Niekas nežino. Visos Covid vakcinos yra eksperimentinėje stadijoje."
  ¤ "Jei aš pasiskiepysiu, ar galėsiu nebesilaikyti socialinio atstumo?"
  Vyriausybė: "NE"
  ¤ "Jei aš pasiskiepysiu ir mano tėvai bei seneliai pasiskiepys, ar mes galėsime apsikabinti?"
  Vyriausybė: "NE".
  ¤ "Tai kokia skiepo nauda?"
  Vyriausybė: " Viltis, kad virusas jūsų nenužudys."
  ¤ "Ar jūs galite užtikrinti, kad vakcina manęs nesužalos ar nenužudys?"
  Vyriausybė: "NE"
  ¤ "Statistiškai virusas nėra mirtinas (99.7% išgyvenamumo), kodėl vistiek turėčiau skiepytis?"
  Vyriausybė: "Kad apsaugoti kitus."
  ¤ "Tai pasiskiepinęs aš apsaugosiu 100% žmones, su kuriais turėsiu kontaktus?"
  Vyriausybė: "NE".
  ¤ "Jei aš patirsiu vakcinos sunkias šalutines reakcijas, ilgalaikius sveikatos sutrikimus (kolkas neištirti) arba numirsiu nuo vakcinos, ar man/mano šeimai bus išmokėta kompensacija iš gamintojų ar vyriausybės?"
  Vyriausybė: "NE - tiek vyriausybė, tiek vakcinų gamintojai neša nulinę atsakomybę už šį eksperimentinį skiepijimą."

  Prieš savaitę
 • Taigi

  Nuoroda

  Nėra jokios pandemijos medicinine prasme, yra tik politinė pandemija. Todėl ir taikomos priemonės prieš šią ligą yra ne medicininės, bet politinės. Yra pasaulinė koronaviruso afera, kurioje dalyvauja nuo didžiausių farmacijos korporacijų, kurios kraunasi milijardus, iki eilinių gydytojų, kurie iš to turėjo menkos naudos, parsidavė Judui už grašius, parsidavė iš baimės.
  Kaip daugelis jau žino, už aferos stovi globalistai. Naudodamiesi eiliniu virusu, jie siekia iki 2030 m. sukurti Naująją pasaulio tvarką, tiksliau naujųjų laikų fašizmą. Ir tai yra ne sąmokslo teorija, tai jau tikrovė, kurioje gyvename. Naujosios tvarkos ideologai savo planus dėsto atvirai, nieko neslėpdami. Kai kas tuos ideologus neteisingai vadina neomarksistais ar komunistais. Komunistai siekė gerovę sukurti visai visuomenei, turtas priklausė visuomenei, tai yra valstybei. O globalistų tikslas yra sukurti gerovę mažai daliai žmonių, o kitus pašalinti, kad nemaišytų – dalį suvaryti į elektroninius konclagerius, dalį nereikalingų išnaikinti. Žada, kad net asmeninio turto neliks ir dėl to būsite labai laimingi. Vis tik tarybinėje sistemoje žmonės galėjo turėti žemės sklypelį, nuosavą namą, kooperatinį butą. Komunistai siekė visuomenę padaryti išsilavinusia, diegė moralines vertybes, kolektyvuose auklėjo amoralius asmenis. Naujosios pasaulio tvarkos kūrėjams išsilavinę žmonės nereikalingi. TV, kinas, muzika, narkotikų legalizavimas buvo skirti žmonių demoralizavimui, tvirkinimui, darymui gyvuliais. Nemąstančius gyvulius lengva valdyti.
  Covid -19 nėra nepagydoma AIDS, nėra poliomielitas, nėra encefalitas ar kita sunki liga. Tai yra tik kvėpavimo takų liga kaip gripas, prieš kurią puikiausiai susitvarko žmogaus imunitetas, kurio veiksmingumą šios vakcinos gali net sumažinti. Nesirengiu dalyvauti vakcinacijos eksperimente net, jeigu grasintų atleisti iš darbo. Nesirengiu net ne dėl šalutinių vakcinos poveikių, ne dėl galimybės nuo neištirtos vakcinos susirgti epilepsija, ateroskleroze ar vėžiu. Bet dėl to, kad esu ne gyvulys, už kurį nusprendžia šeimininkas, bet esu žmogus. Kiekvienas žmogus turi pasirinkimą – ar būti gyvuliu, kurio šeimininkas viską už jį nusprendžia, ar būti žmogumi ir pačiam būti atsakingam už savo gyvenimą.

  Prieš savaitę
 • Truba

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Kaip komunistas, taip ir durnas.

  Prieš savaitę
 • Taigi

  Nuoroda
  Prieš savaitę
 • Pencinykas

  Nuoroda

  Reikia būtinai skiepytis ir aš skiepysiuos, laukiu vakcinos. Tiktai kyla daug klausimų, neaiškumų yra, užtat skiepų priešininkai ir užsiima agitacija, šneka visokias nesąmones. Abejonių kelia apklausų rezultatai. Kas, kur ir kada tas apklausas atliko? Gali būti, kad apklausėjai namuos iš lubų surašė duomenis. Pavyzdžiui, mano giminėje yra apie 60 žmonių ir nei vieno niekas nieko neklausė. Domėjausi pas pažįstamus, tie irgi nieko negirdėjo. Nesusitariama ir dėl vakcinos poveikio. Ar ji bus veiksminga, jei iš vieno buteliuko 5-6 dozes padaro? Arba koks jos poveikis, jei Marijampolėje per apsirikimą vienai moteriškei iš karto suleistos 5 dozės. Dar dėl vienos rūšies vakcinos nesutariama- tai aiškinama, kad ja negalima skiepyti vyresnių kaip 65 m. amžiaus, tai teigiama, kad bet kokio amžiaus žmonėms ji tinkama. Reiktų sutarimo, aiškumo.

  Prieš savaitę
 • nu

  Nuoroda

  Smegenys buvo ir žydams praplautos iki tokio lygio , kad patys lipo į vagonus. Dabar vyksta tas pats, tik pavadinimas pasikeitė ne genocidas, o vakcinacija.

  Prieš savaitę
 • Juristui

  atsakymas į: nu Nuoroda

  Gal atsiras padorių žmonių, kurie nenutylės šio balamuto komentarą. Tik į teismą!

  Prieš savaitę
 • Taigi

  atsakymas į: Juristui Nuoroda

  Galbūt netiksliai suformuluota, bet esmė teisinga - žydų paklusdnumas juos pražudė. Analogiška situacija dabar matoma Lietuvoje.

  Prieš savaitę
 • Kodeksas

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Tavo advokatavimas jam jau nepadės.

  Prieš savaitę
 • Astra

  atsakymas į: nu Nuoroda

  Tikiuos kad bent vienas žydas paduos tave į teismą už šį komentarą.

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau