Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)
Į administracinės bylos, kurioje dėl nelegalaus darbo atsakomybėn patrauktas Marius Maskoliūnas, nagrinėjimą Anykščių teisme liudyti atvyko grupė neblaivių liudytojų

Penkiems asmenims teismo salėje policijos pareigūnai nustatė įvairaus laipsnio girtumą. Andrius Butkevičius į alkotesterį įpūtė 1,93 prom., Valdemaras Raišelis – 1,86 prom., Antanas Urbonas – 2,10 prom., Donaldas Bikinas – 2,34 prom. Neblaivus buvo ir Artūras Galeckas, tačiau jo administracinė byla kol kas neišnagrinėta.

Pirmųjų keturių administracines bylas išnagrinėjęs teismas nustatė, kad pažeidėjų girtumas sutrukdė juos apklausti liudytojais, dėl asmenų neblaivumo buvo įžeistas žmogaus orumas ir visuomeninė dorovė, todėl minėti pažeidėjai nubausti po 30 Lt baudomis.

A. Butkevičius teisme rypavo, kad neblaivus į teismą atėjo dėl vakarykščių išgertuvių, V. Raišelis – kad išvakarėse susitiko su seniai matytais draugais ir su jais vaišinosi alkoholiu per naktį, o A. Urbonas neblaivus buvo todėl, kad iš vakaro šventė giminaičio gimtadienį, o prieš teismo posėdį dar išgėrė butelį alaus...

Arvydas LINGAITIS
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta