Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (2)

Prieš šešerius metus, 2012 metų spalio pabaigoje, Anykščiuose atidarytas Anykščių socialinių paslaugų centras.

Buvusios žydų sinagogos vietoje, Šaltupio gatvėje, atidarytas centras įrengtas už daugiau nei vieną milijoną eurų.Didžiąją dalį lėšų jo statyboms skyrė Europos Sąjunga.
Anykščių socialinių paslaugų centro atidarymo juostelę perkirpo tuometinis Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius. Rašydamas apie centro atidarymą buvęs „Anykštos“ žurnalistas Arvydas Lingaitis citavo jo žodžius: „Visada malonu dalyvauti bet kokiuose atidaryuose, karpyti juosteles...Valstybė savivaldybei yra užkrovusi labai daug funkcijų, bet dažnai pamiršta duoti labai daug pinigų. Socialinė sritis yra pati jautriausia savivaldybės dispozicijoje esanti sritis, o socialiniai reikalai daug kainuoja, bet kadangi jūsų klientai yra labiausiai socialiai pažeidžiami, todėl aš labai džiaugiuosi, kad šituo projektu buvo padaryti du geri darbai: sutvarkytas negražus avarinės būklės pastatas ir atsirado dar vienas gražus sutvarkytas Anykščių miesto kampelis ir čia atsiranda šilta, maloni priebėga ne tik darbuotojams, bet ir socialiai pažeidžiamiems žmonėms. Noriu palinkėti, kad šitas centras žydėtų, kad jums darbo būtų vis mažiau ir mažiau..."
2017 m. gruodžio 31 d. Centre dirbo 89 darbuotojai: 5 vyrai ir 84 moterys. 83 darbuotojai tiesiogiai teikia paslaugas klientams. Centro darbuotojų amžiaus vidurkis – 45 metai.
Centro struktūrą sudaro 7 padaliniai: Bendrųjų paslaugų tarnyba, Pagalbos į namus tarnyba, Paramos šeimai tarnyba, Debeikių savarankiško gyvenimo namai, Dienos centras asmenims su negalia, Vaikų dienos centras, Motinos ir vaiko krizių tarnyba.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ona

  Nuoroda

  Malonu skaityti ir atsiminti, kaip kalbėjo meras inteligentas. Nėra kalboje nei susižavėjimo KGB profesionalumu, nei dešros galo.

  Prieš 2 metų
 • Faktai

  Nuoroda

  Obelevičius pastatė menų inkubatorių, sinagogą, lajų taką.
  Tubis nupiešė gaidį ir kuloką.

  Prieš 2 metų
 • Lyrika

  atsakymas į: Faktai Nuoroda

  Gaidys kaip iš akies trauktas. Eis metai, visi eis centru ir prisimins Tubį. Kas eidamas pro menų inkubatorių atsimena Obelevičių? Jei ką ir atsimena, tai tik Gudonienės duris ir Žvirblį su antspaudu.

  Prieš 2 metų
 • Tautiečiams

  Nuoroda

  Straipsnis apie socialines paslaugas, o ne valgyklų supirkinėjimą.

  Prieš 2 metų
 • BGK

  atsakymas į: Tautiečiams Nuoroda

  Po bet kokiu straipsniu turi kas nors išsiliet, pasigirt, padejuot. Štai viena reklamuojasi, gad be galo ji gyvent negali, kiti girias, kad zonoj gaidžiai pradėjo patikt. Ablavukai mano, kad kažkam kanda, bet išduoda savo pomėgius, laisvalaikio praleidimo būdą

  Prieš 2 metų
 • Ponui BGD

  atsakymas į: BGK Nuoroda

  Koks laisvalaikio praleidimo būdas jums paaiškėjo?

  Prieš 2 metų
 • paaiškinu

  atsakymas į: Ponui BGD Nuoroda

  paaiškėjo, kad esam "ablavukai"-mulkiai. Save mulkinantys, manydami kad kažką galime pakeisti čia rašydami.

  Prieš 2 metų
 • Nereikia

  atsakymas į: Tautiečiams Nuoroda

  Valgyklos nupirkimas buvo socialinis veiksmas. Kas sakė, kad pasirūpinti vaikais nėra socialinė paslauga?

  Prieš 2 metų
 • Ažuožeriai

  Nuoroda

  Ko norėti iš tokio rajono šeimininko, jei savo šeimos valgyklos nesugeba sutvarkyti.

  Prieš 2 metų
 • Gyventojas

  Nuoroda

  Baigiantis kadencijai galima palyginti. Prie Obelevičiaus griuvėsiai būdavo remontuojami. Per šiuos metus nepasikeitė nei vienas namas. Ligoninė kaip stovėjo, taip stovi. Knygynas, senas policijos pastatas, senoji biblioteka ... Trūksta tikro šeimininko rajonui.

  Prieš 2 metų
Įkelti daugiau