Gegužės 27 dieną apie 08.30 val. Anykščiuose, Vilniaus g., pavogti metaliniai stelažų paklotai.
Žala tikslinama.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gegužės 27 dieną apie 08.30 val. Anykščiuose, Vilniaus g., pavogti metaliniai stelažų paklotai.
Žala tikslinama.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Šiandien, Birželio 14 ąją – Gedulo ir vilties dieną, Anykščių siaurojo geležinkelio stotyje vyko bendruomenės sueiga “(At)minties galia“.
Vidudienį renginį...
Vasara prasidėjo. Turizmo sezonas Anykščių rajone oficialiai atidarytas dar gegužės pirmąją, tačiau miesto gatvės šiandien labiau primena ne vasaros pradžią,...
Kurklių bendruomenės socialinių tinklų grupėje sekmadienio rytą pasirodė įrašas:
„Svarbiausios nuostatos:
Nakties laikas: 22:00–7:00 val.
Šiuo metu turi būti užtikrinama gyventojų ramybė ir...
Pirmąjį vasaros šeštadienį, birželio 6 dieną, Niūronyse vyko tradicinė kultūros ir žirgo šventė „Bėk bėk, žirgeli!“
Nors oras iš pradžių ir...
© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje
Dar nesurado stalažū vysi žyno vysi matė kas pavogė ir kur padėjo stalažūs.
))) Karštos merginos laukia tavęs – – Top25.fun
Policija labiau kaimus saugo.negu Anykscius
Patarciau statybininkams paklotus grandinemis prirakint ir rakta nesiotis su savim o nepalikt spynoje .
Merui pohuj tie jūsū stelažai jam rūpi Europą ,jūros. Stelažai supirktuvėi metalo .
Ot beraštis
Tik meras spėjo išskristi atostogų į užusienį su pavaduotoja, tuoj vagys išlindo iš savo slėptuvių.
Įdomu kas budėjo prie miesto stebėjimo kamerų pulto, kad nepamatė vykdomos vagystės? Ar čia nebuvo vagystė…?