Gegužės 28 dieną, ketvirtadienį, vykusiame Anykščių rajono tarybos posėdyje patvirtina 2025 metų Anykščių rajono savivaldybės ir rajono mero Kęstučio Tubio veiklos ataskaita.
Už ataskaitą balsavo 13, prieš – 3 Tarybos nariai, 7 susilaikė.
Po balsavimo meras K.Tubis dalį Anykščių rajono tarybos narių pavadino „aikštingomis mergelėmis“.
„Ataskaita yra ne tik mero – ataskaita visų organizacijų ir jūsų. Jūs priimat Tarybos sprendimus, balsuojat už juos. Ir lyg mes žmoniškai bendraujam tarpusavyje. Bet rodot tokį nihilizmą – prisiekėt tarnauti Lietuvos žmonėms, bet vistiek kaip aikštingosios mergelės tada tokius norus – nenorus. Kodėl jūs neišsakėte nei vieno kritiško dalyko, kur kas negerai, neūkiškai, nesąžiningai padaryta? Pasakykit, kas negerai buvo padaryta? Žmonės nekvaili, jeigu taip elgsitės – nelaimėsite. Reikia elgtis gražiai ir padoriai visada“, – veiklos ataskaitai nepritarusius Tarybos narius „auklėjo“ meras K.Tubis.
Plačiau – laikraštyje „Anykšta“.
























jis pats super aikštinga mergelė, super chamas.
Eilinį kartą parodė nepagarbą mero postui ir savo, kaip asmens, lygį….
Puikiai meras pasakė, mūsų jaunimas per anksti pradeda įsivaizduoti viską žinančiais ir aplinkiniuose matantys tik trūkumus, tikrai dirbkite miesto, Lietuvos labui, o ne skęskite pastoviam liūne, sėkmės!
:0 Bernatavičiui 68 metai, Baurai 70 metų. Kokios senumo esate, kad jie dar jaunuoliai?
O šiaip posėdis, kaip ir dauguma – artėjant pilnačiai – su papliauškom ir patrinkom.
Jau, tiesą sakant, šiek tiek ima nusibosti to paties, benamio aktoriaus pasirodymai. Bet, laikmetis dabar toks, kad tų jo pasirodymų, panašu, kad gali daugėti. Suprantama – laikas spaudžia, o galvelės vis dar nėra kur priglausti. Liūdesys vienok.
Kas dar įdomesnio šios dienos arenoj – tai, kad posakis „persimauti kedus ore” įgauna prasmę ir jau ryškėja pirmieji akrobatai.
Nepastebėjote?
Gerai pastudijuokite balsavimus ir pamatysite pirmąją avelę, galimai, atsiskyrusią nuo bandos ir nedrąsiai ieškančią žalesnės žolės…
Į sveikatą, žinoma. Tegul. Panašu, kad ir iš savo prispjaudyto šulinėlio nabagiukė ryšis gurkštelti…
Nieko tokio. Ne ji pirma, ne ji paskutinė.
Nieko nedarysi – būna gi tokių tikslų, kurie pateisina visas priemones. Ypatingai politikoje.
Belieka palinkėti sėkmės.
Pasak liaudies gi, tik kvailiai ir numirėliai niekada nekeičia savo nuomonės.
(R.Vilėniškienė)
Reikėjo ploti atsistojus. Galėtų sąvadą išleisti sutrumpintą ir liept mokytis mintinai. Ypatinai pažengusiems mokytis originalą.
dar ir sueiliuotai, kaip Anykščių šilelį.
Tubis ar kitas meras darys lygiai ta pati ka dare visi pries tai buve merai. Cia tendencija.
Nebus ne vieno mero per visa Lietuva kuris nevoge.
NE VIENo!!!
Kievienoj savivadybej tas pats. Cekiukai, atkatai, savi laimi, savi dirba.
Vvg pinigus skirs tik lojaliems, konkursus laimes tik lojalus, visur dirbs draugai, draugu vaikai, arkliai bet tik savi!
Autobusu vezejo paslaugos ir tai per atkatus,
Trinkeles nepakeisi be atkato. Krumo nepasodinsi be atkato. Visi zino ir nesvarbu bus sitas meras ar kitas meras, bet bus deja vu…
Pirma senatvė kliūva, paskui moterys. Kas žmogui darosi?
Man atrodo, kad kaip meilužė paliko ant ledo, tai ir senatvę atsiminė ir moterys nebepatinka.
Anykščiai turi ilgą atmintį.
Atsimena, kaip iš darbo mėtei pensininkas, dabar pats pensininkas.
Atsimena, kaip nepalaikei mero Obelevičiaus ataskaitos, dabar nervuojiesi, kad ne visi balsuoja už Tavo ataskaitą.
Atsimena, kaip didžiavaisi Fergizu, Banienė, Tutkumi, Neniškiene, Veneta, Skverneliu… Dabar visi tapo blogi ir nevykę.
Jei nesugebi pasirinkti bendražygių ir visi tampa blogi, tai gal problema Tavyje?
Nusimeskime kaukes
PONAI !!!Tai kad jusu atmintis, labai jau bolsevikine, tokia didziaja daugiskaita, VISU ANYKSCIU VARDU.
Bek kuo greiciau suns budon.
Per senas, kad būtų galima tikėtis charakterio ir valdymo stiliaus pasikeitimų. Toks netinka rajonui.
Mere, tu gyveni burbule, kuriame atrodo, kad viską darai gerai. Apsistatęs pataikūnais, atitrukai nuo realybės. Pas žmonės visai kitokios nuotaikos dėl Anykščių valdymo, nei tau suokia pataikūnai. Jeigu to nesuprasi, opozicija tuo pasinaudos rinkimuose, nes jau naudojasi ir ne šiaip nebalsuoja už ataskaitą. Didžioji dauguma gyventojų Anykščius dabar laiko kaip pelke… jokio progreso, jokio judejimo į priekį. Jūsų kadensija baigiasi, o jokio proveržio nematyti…
Dar gi jis svajoja apie mergeles pensijom jau senai laikas
Fuj koks nemalonus tipas.
Anykščių savivaldybėi dirba mergaitės auklėjo jas Kęstutis Tubis
Geriausiai viskas aprašyta bibliotekininkės paskyroje. Politinėm įžvalgom pralenkė net Ruginienę.
Ne tas žodis, kad pralenkė. Rekomenduoju paskaityti kaip neadekvatumo pavyzdį. Tubio akla gerbėja, ko gi iš jos tikėtis.
Kodėl jūsų partija teista???
Teistas liberalų partija, mano partija neteista.
Valstybės tarnybos politikas turėtų išlaikyti etiką ir nediskriminuoti nei užsispyrusių mergelių, nei iškelti orogantiškų dienų aukšiau kitų. Mano galva rajono tarybos etikos komisijos pirmininkas, gerbdamas save ir politikų etiką turėtų reaguoti, bet….
Gal garbės kavalieriaus riteriui ne garbė daryti pastbas savo politiniam partneriui.
Tau iki Mero simta hektaru zoles dar apsikt ,prietranka
Mero retorika akivaizdžiai keičiasi į gerąją pusę. Tai sveikintina, nes politinė kultūra prasideda nuo tono. Juolab prisimenant praėjusius metus, kai po „ataskaitos“ nepatvirtinimo taryboje iš pirmo karto tarybos nariai buvo išvadinti „šikniais“.
nu į kas >* savus Du dienus APGYNĖM
Spausti ranką Dudėnui,apsivogusiam čekiukų skandale?Ar turi kai kurie orumo,gėdos?O gal jau „pasidarė „normą kažką grobti,savintis,kombinuoti???
Kombinatorius ATSILYGINO >>visa kita smulkmė >*> balsavimas KOJOMIS
Pagal mero paniatkes kombinuoti yra gerai.
Aikštingiausia mergelė čia tai pats meras. Lyderis, kuris nesugeba priimti kritikos.
Esmė,kad kritikos nebuvo…apie ką jūs???
Ar meras liepė oponuoti ir jį ginti?
Labai teisingai, taikliai palygino. Nebalsavimas už ataskaitą ir nepateikiant jokių rimtų argumentų atrodo juokingai. Nesuprantu esmės nebasavimo…nuo to skaičiai nepasikeis,situacija yra tokia kokia yra…mes kiekvienas gyventojas esam ir turim būti už tai atsakingi, o ne ieškoti kaltų.
toks vienas papriestaravo, ir kas po to seke. Taigi kiti jau bijo, nes gi gyvent norisi
Nukvakę pencininkai kai taryboi miega tai ir nieko nebesupranta kas vysksta.
Nesupratau kada teismas išteisino Dudėną?
Meras nemeluos. Pasakė, kad teismas išteisino, reiškia išteisino. Dabar visi būkite geri ir spauskite ranką Dudėnui A.
Gal vaistų neišgėrė?