Asociacijos „Teatronas“ įkūrėjas ir vadovas Gildas Aleksa sakė, kad didžiausias iššūkis dabar – įsigyti brangiai kainuojančią metalinę konstrukciją, kuri yra reikalinga šiuolaikinio cirko spektaklių pasirodymams. Asmeninio albumo nuotraukos.
Asociacijos „Teatronas“ įkūrėjas ir vadovas Gildas Aleksa sakė, kad didžiausias iššūkis dabar – įsigyti brangiai kainuojančią metalinę konstrukciją, kuri yra reikalinga šiuolaikinio cirko spektaklių pasirodymams. Asmeninio albumo nuotraukos.
© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje
menas, kuriam reikia valdiško finansavimo, nėra menas, o tik babkių įsisavinimas. Toks „menas” reiškia, kad jis žmonėms nėra įdomus. Nes žmonės už tai, kas jiems patinka, moka kad ir iš paskutiniųjų centų.
Jei Anupro nuomone nereikia finansuoti iš valdiškų pinigų meno, nes toks menas nėra menas, tai pastebėjimas būtų tada apie viską: nereikia finansuoti socialinių, nes jie gali dirbti ir užsidirbti? Nereikia finansuoti iš valdiškų jokių festivalių, nes galima išgyventi iš bilietų? Nereikia finansuoti mokytojų, nes vaikai už mokslą gali susimokėti? Nieko nereikia finansuoti. Gal ir nieko nereikia finansuoti, pinigų nereikia. Tik natūriniai pasimainymai??? Ar čia kalba tik apie tai, kad visa kita finansuoti galima, tik meno ir menininkų ne???
Nebegerk…išsiblaivyti jau laikas, jai neskiri švietimo,medicinos nuo kuriamo kičo kuris idomus tik jiems patiem be išliekamosios vertės. Priprato gyvent iš fondososai iš visų pinigėlių, o tamsta apie švietima medicina…
ne visas menas gali gyenti be paramos, naujiems projektams suku, bet esme yra ar jie sukuria pridetine verte, ar tie projektai yra ivykdyti , nes tokie ataskaitu ne pateikia , ir niekas ju nekontroliuoja. Nes kas gali kontroliuot, kai projektus vykdo tie kurie skirsto pinigus ir patys save kontroliuoja
Kai imonė,ar žmogus daro produkta jis ji turi parduot ir sumokėti mokesčius, algas ir pats iš to gyvent, bet jai niekas tu produktu neperka reiškia jie niekam nereikalingi ir bankrotas ar pridarys toburečių kuriu niekas neperka ir prašik paramos iš visu pinigu produktui kuri niekam neveikia. Tas pats su MENU jai niekas beperka …eik dirbt o ne kaulink pinigu kurie ira sunešti visų MŪSŲ
kas nesuprato, išversiu – jeigu duoda, tai ko mums čia negrįžt? Neduosit, nebūsim. Kaip ir nebuvom iki tol.
Ieško durnelių provincijoje nes didmiesčiuose ju projektukai nepralenda, bet tiesa tokia ,kad 80% Vilniečių ira totalus kaimiečiai…taip kad ir provincijoje fondososai nereikalingi
tokius projektus vysto, kur beveik jaunimo neber. o vilniui matyt pinigu niekas neduoda, tai ir reikia provincijoj pasiimt