• Kontaktai
  • Reklama
  • Apie mus
  • Prisijungti
  • Prenumerata
  • Privatumo politika
Šeštadienis, 1 balandžio, 2023
No Result
View All Result
Anyksta.lt
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
  • Lietuvos ir užsienio naujienos
    • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Gyvieji Anykščiai
  • Aukštaitiškas formatas
  • Vox Populi
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Dienos anekdotas
    • Konkursai
  • Anykšta TV
  • Veiklos Anykščiai
  • Ženklai ir žmonės
  • Premium Anykšta
  • Prenumerata
  • Skelbimai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
  • Lietuvos ir užsienio naujienos
    • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Gyvieji Anykščiai
  • Aukštaitiškas formatas
  • Vox Populi
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Dienos anekdotas
    • Konkursai
  • Anykšta TV
  • Veiklos Anykščiai
  • Ženklai ir žmonės
  • Premium Anykšta
  • Prenumerata
  • Skelbimai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
No Result
View All Result
Anyksta.lt
No Result
View All Result

Iš darbo išeina viešosios įstaigos „Sveikatos oazė“ direktorė

Robertas ALEKSIEJŪNAS
2022-11-25
Naujienos
46
Dalintis FacebookDalintis Twitter

Nuo gruodžio 2 dienos iš darbo apsisprendė išeiti 13 metų viešosios įstaigos „Sveikatos oazė“ direktore dirbusi  Sonata Veršelienė.

Viešosios įstaigos „Sveikatos oazė“ direktorė S.Veršelienė sakė, kad jos išėjimo iš darbo priežastis – kitais metais vyksiantys savivaldos rinkimai.

„Mano kryptis yra labai aiški – kandidatuoti į Anykščių rajono merus ir siekti šio posto. O ruošimasis rinkimams yra darbas“, – sakė ji.

S.Veršelienė sakė, kad toks jos sprendimas „pribrendo“ laukiant  viešosios įstaigos „Sveikatos oazė“ finansinio audito išvadų. Anykščių rajono tarybos sprendimu šis auditas buvo pradėtas po to, kai S.Veršelienė šiemet Anykščių rajono savivaldybę ir Anykščių rajono tarybą informavo apie finansinėje duobėje atsidūrusį baseiną „Bangenis“.

„Kad viskas mano vadovaujamojoje įstaigoje yra gerai, žinojau 110-čia proc., bet tą reikėjo įrodyti rajono vadovams, Tarybos nariams ir visuomenei“, – sakė S.Veršelienė.

Kol kas viešojoje įstaigoje „Sveikatos oazė“ savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos atlikto finansinio audito išvados Anykščių rajono tarybai nepristatytos, tačiau Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius šią savaitę vykusiame Anykščių rajono tarybos posėdyje kalbėjo, kad auditas „nieko blogo nesurado“.

Viešosios įstaigos „Sveikatos oazė“ direktorė S.Veršelienė sakė, kad nebūtų įstaigos palikusi sudėtingoje finansinėje situacijoje, tačiau, anot jos, dabar įstaigoje „viskas atsistojo į savo vietas“.

Pasidomėjus, galbūt išėjimo iš darbo priežastis – pašliję santykiai su Anykščių rajono savivaldybės vadovais, S.Veršelienė sakė, kad savo tiesioginiu vadovu laikanti Anykščių rajono merą S.Obelevičių.

„Su juo mano santykiai nepašlijo. Aš ir vakar (įteikdama prašymą išeiti iš darbo, red.pastaba) kartu su meru pasidžiaugiau, kad jis netrukdė dirbti ir mes kartu daug padarėme. Meras manęs neįkalbinėjo pasilikti, tik pasidžiaugė, kad labai gera direktorė palieka darbą“, – sakė S.Veršelienė.

Laikinuoju viešosios įstaigos „Sveikatos oazė“ direktoriumi S.Veršelienė merui rekomendavo paskirti įstaigos vadybininką Roką Bužinską.

Tags: Baseinas "Bangenis"Sonata Veršelienė

Komentarai 46

  1. Baikit says:
    4 mėn. ago

    Kokia merė? Vadovavo baseinui, kol buvo gerai, kai tik sunkumai, pinigų trūkumas, spjaunu į viską ir išeinu laimės ieškoti, palikdama įstaigą skolose nežiniai. Gal taip ir merautų, praskolintų rajoną ir atia?

    Atsakyti
  2. St says:
    4 mėn. ago

    Kodėl Tubis bus antrame ture, jei jo reitingai krenta žemys? 2019 buvo antras, 2020 tik 4 vietoje. Tik 50 balsų aplenkė Mindaugą Sargūną. Pasižiūrėkite kaip įtakingiausius politikus išrinko Anykštos skaitytojai – Žiogelis, Obelevičius, Pakeltis, Baura, Tubis. Taip bus ir po rinkimų – Žiogelis, Obelevičius, Pakeltis, Veršelienė ir Tubis.

    Atsakyti
  3. MRIJONA says:
    4 mėn. ago

    Pažystu,protinga moteris gera būtu vadovė,tik šunų aplink daug visi loja ,sunku jai bus.

    Atsakyti
    • Apie pačios protą says:
      4 mėn. ago

      pasakyti nieko gero negalima, net elementarios lietuvių gramatikos nemoki.
      Na, tokie tokius ir mato sau vadovaujančiais.

      Atsakyti
      • MRIJONA says:
        4 mėn. ago

        Mano protas yra ten kur tau toli,o gramatikos egzamino nesiruošiu laikyti,o Sonata puiki kandidatė ir balsuosime už ją.

        Atsakyti
    • a says:
      4 mėn. ago

      ant geru zmoniu neloja ir nepuola.

      Atsakyti
    • Vida says:
      4 mėn. ago

      Niekas nežino, kokia būtų vadovė. Visi žino, koks vadovas yra dabartinis meras. Manau, kad vienas iš geriausių Lietuvoje. Kodėl turėčiau keisti nuomonę ir balsuoti nežinia už ką? Pasimokėm su Tubiu

      Atsakyti
      • Vidai says:
        4 mėn. ago

        Vidut, tau geriausias dabartinis meras, nes jis konservatorius. Viskas tuo ir pasakyta

        Atsakyti
    • zootechnika says:
      4 mėn. ago

      moteryškos lyties šynys yra pavadinti kalėmis. Nieko nėr baisiau kai riejasi tarpusavį kalės.

      Atsakyti
  4. iš šono says:
    4 mėn. ago

    Galvoju, kad kai kuriems komentatoriams reiktų pasimokyti kultūros ir tolerancijos tiek iš Sonatos, tiek iš mero. Be antspauduojamų durų, grasinimų prokuratūra, be skandalų galima kultūringai pasikalbėjus išeiti iš darbo.

    Atsakyti
  5. Vida says:
    4 mėn. ago

    Taip nebūna. Užsimaniau meru būt, išeinu iš darbo ir še tau, mero postas. Galėčiau lažintis, kad antrame ture vėl varžysis dabartinis meras Sigutis ir buvęs – Tubis, Žiogelis bus trečias. Mero rinkimuose neužtenka norų, reikia žinomumo. Mama perskaitė ir sako, o kas ana tokia? Vadovauti rajonui ne tas pats, kas įstaigai. Kažkaip dabartinis meras nepraskolino rajono, kaip kažkada Nefas, o direktorė Sonata baseiną praskolino, kur garantijos, kad nepraskolins ir rajono?

    Atsakyti
    • jooo says:
      4 mėn. ago

      Tuoj Antaniukas prades vazineti pas bobutes ir rodyti uz ka balsuoti,zemas lygis.

      Atsakyti
  6. anykštėnė says:
    4 mėn. ago

    Naivuolė. Mero rinkimuose nulis šansų. Surinks kokius 13 procentų balsų ir liks penkta, aplenkusi tik darbo partijos kandidatą. O darbas jau bus prarastas.

    Atsakyti
  7. Zilė says:
    4 mėn. ago

    Mes už naujoves sekmės sekmės Sonata

    Atsakyti
    • Grynas anykštėnas says:
      4 mėn. ago

      Naujų lesyklų paieška aktuali paukščiams, kurie įpratę prie įdedamo maisto, bet pasiketus lesintojų įpročiams reikia skristi prie kitų namų ir ten išsikoviti vietą lesykloje tarp būrio kurie ten jau savi 🙂
      Pažiūrėsine kaip tos peštynės vyks ir kieno plunknos bus nupešiotos…

      Atsakyti
  8. Cirko says:
    4 mėn. ago

    Tai jinai seni turi ?.Galėtų iš miegu pakelti merė ,cirkas ?

    Atsakyti
  9. KR says:
    4 mėn. ago

    Visi vieni kitus doroja kiek kas gali ir sugeba… Nieko naujo.

    Atsakyti
  10. alio says:
    4 mėn. ago

    Remigijau. Ką vartoji? Nuo paprastos žolės taip nenukalbėtai…
    Tu nevertas Lansbergio pirštelio, jei taip vadini žmones.

    Atsakyti
  11. Remigijus says:
    4 mėn. ago

    Paskaičius komentarus,tai vos ne visi,tokie padlos,kad šlykštu.Rašot visokį mėšla,o tikrais vardais pasirašyti negalit.Ne veltui lansbergis ir sako ant Tautos,kad šunauja.Būsimai kandidatei ko geriausios sekmės

    Atsakyti
    • Remigijus kuris yra debilas says:
      4 mėn. ago

      Landsbergis niekados nėra taip sakęs ant tautos. Landsbergis taip pavadino kelis laikraščių redaktorius, kurių siųsti žurnalistai vykdė užsakymus/įsakymus. Jokios naudos iš pačio vardo, kai dabar kiekvienas sutiktas Remigijus man asocijuojas su kažkokiu debilu, kuris nežino Lietuvos istorijos. Kokia tavo, debile pavardė?

      Atsakyti
    • ULBA says:
      4 mėn. ago

      Remigijau! Iš kur tu toks durnas,gal lanzbergininkai tau sveikatą pagadino. Valdyti rajoną reikia ne grožio,ne populerumo,o supratimo,patirimo, taigi pirmiause Remigijau reikia Sonatai padirbėti savivaldybėje šlavėja,kad apsiuostitu.O rinkėjai dabar labai protingi,ne tie kai buvo balsavimas dėl Europos sajungos 2003m.Gegužės 10-11d. kur parsidavė už alaus bambali ar skelbimo miltelių pakelį.To tik nesupranta komunystas Baura ,buvusiu komunystų nebūna,jie yra esami.

      Atsakyti
      • Pritariu ULBAI, GĖDA remigijui says:
        4 mėn. ago

        komunistai turi būti sužymėti ir į prekybos centrus įleidžiami per atskiras duris, kodėl normalus žmogus turi dalintis prekybiniu vežimėliu, stovėjimui aikštele ar kasa su išgamomis?

        Atsakyti
        • Buvęs komunistas says:
          4 mėn. ago

          Tikriausiai kaip prie sovietų buvo surikiuoti miškiniai- banditai.

          Atsakyti
  12. Irena says:
    4 mėn. ago

    Viskas aišku apie apsisprendimą išeiti iš darbo.Apsisipręsti padėjo Savivaldybės,,elitas,,.Juk ŽIOGAS taiko į merus o Obelevičius į vicemerus .O taip ir bus paminėsite mano žodžius.Sonata tu stipri moteris nesiduok už nosies vedžiojimo.Eik į merus tave palaikysime.Sekmės.

    Atsakyti
    • Ačiū says:
      4 mėn. ago

      Aišku, kad labai malonu Žiogeliui, kad jam savo komentare jau paskyrėte mero poziciją. Būtų tikrai malonu „paminėti jūsų žodį“ po rinkimų ir padėkoti už gebėjimą pranašauti rinkimų rezultatus.

      Atsakyti
  13. Cekavai says:
    4 mėn. ago

    taip išeina iki rinkimų politikė papildys rajono bedarbių sąrašą ir naudosis dirbančiųjų mokesčiais dėl bedarbių išlaikymo ar ponas Antanas iš savų partinių pinigų, grynais mokės be darbo sutarties už darbą politinėje kovoje į jo vedamą maršą?
    Čia, kaip sakoma, trūksta skaidrumo dėl tokio “darbo“.

    Atsakyti
    • Kronkas says:
      4 mėn. ago

      Tai jau ta partija patirties turi jųjų praimas pas Ramūną un lizinga buvo pakabintas:)

      Atsakyti
  14. Juozas R. says:
    4 mėn. ago

    Nekažką, bandis tris mėnesius suokti apie galimai mobingą, o jūs, durneluai rinkėjai, dabar nanęs gailėkit.
    Nu per praeitus rinkimus trims išvarytiems direktoriams po Antanėlio veliava dalinai pasisekė, bet dabar žmobės nebetokie durni, nepraeis tokie fintai, o ir pats sąrašo lyderis politinius kumyrus pamainė kaip kojines ir su exmentu nuėjo

    Atsakyti
    • Ratautas says:
      4 mėn. ago

      Mūsų kraštietis rašytojas Juozas Tumas Vaižgantas nedorus, piktus ir kerštingus žmones vadino padliecais. Deja, jų pasitaiko ir pas mus. Kai asmuo rašo, norėdamas pažeminti ar išprovokuoti, yra ne kas kitas, kaip padliecas. „Anykštos“ redakcija turėtų reaguoti į tokius komentarus, kaip šis, kurio autorius pasirašė kito asmens (Juozo R.) vardu, turėdamas nedorą tikslą. Gal ir nereikėtų kreipti dėmesio, o jei tas padliecas taikosi į valdžią? Kas tada? Kokią valdžią turėsime- padliecų?

      Atsakyti
  15. Figo says:
    4 mėn. ago

    Kode toke graži išeina ten

    Atsakyti
    • Ūkateu says:
      4 mėn. ago

      Tipo bajerį suskėlei, nu bet net juokas neima

      Atsakyti
  16. Paprasta matematika says:
    4 mėn. ago

    Baseino situacija bloga. Praso pagalbos. Pagalba gauna. Gauna ir audita. Auditas nieko neranda. Puiki proga įsižeisti ir išeiti is darbo. Zmones pagailes ir balsuos. Eilinis triukas.

    Atsakyti
  17. Šlapia vieta... says:
    4 mėn. ago

    Tai koks gi jos išsilavinimas? Iš baseino į merus? Nors ir dabartinis su kūdrine varle daugiau pažįstamas nei su rajono aktualijomis.

    Atsakyti
  18. Anykštėnė says:
    4 mėn. ago

    Nebejuokaukite koks dar Rokas Bužinskas.. oj cirkas.. Rokuti mat pasiūlė viešpatie apsaugok mūsų baseiną

    Atsakyti
  19. Bananarama says:
    4 mėn. ago

    Bužinską. :DD

    Atsakyti
  20. Girinis says:
    4 mėn. ago

    Jei ir neišrinks mere, tai be darbo tokia miela, veikli moteris neliks. Sėkmės rinkimuose.

    Atsakyti
    • Kolegė says:
      4 mėn. ago

      gal ir tks sociali(sti)ne darbuotoja, nuo ko, regis, ir pradėjo.

      Atsakyti
  21. Zosė de la' Antosė :) says:
    4 mėn. ago

    Ir kur gi garantija, kad tamstą rinkėjai ims ir į merus išrinks?

    Atsakyti
  22. Cirko says:
    4 mėn. ago

    Boba nuvarė į bankrota įmonė,įdomu dabar kur prie lovio derina ?cirkas

    Atsakyti
  23. Svedasu Jadze says:
    4 mėn. ago

    Mat kokia sažininga moterėla. Ana nori but mere, dalyvaut rinkimas, tai pastrauke iš pareigu. Ja kitas dalyvauja rinkimas, važinėja, sustikineja su rinkejais, pareigu nebevykda, je algu gauna iš biudžeta. Man labai patinka taks sažiningūmas, tai nusprendžiau balsuot užu Sonatu ir da diedu prikalbinsiu, ir susiedus.

    Atsakyti
    • Senai pindai says:
      4 mėn. ago

      Pradžioje savo diedą ištrauk iš kaimynkos glėbią. Gal tu jam neduod, kad jis toks ištroškis?

      Atsakyti
      • svėdasų jadzei susiedas says:
        4 mėn. ago

        TAVO DIEDAS VĖL PRIMYŽĖ AUTOBUSU STOTELEI, EIK IR PARTEMPK NAMO. GAZDINA VAIKUS TAVO PIJOKAS.

        Atsakyti
  24. Bla bla says:
    4 mėn. ago

    O tai džiaugiasi dabar Irmutė, seniai taikėsi jau į šį postą, Ramūniukas padės tapti direktore.

    Atsakyti
    • Blaaa says:
      4 mėn. ago

      Kas per Irmutė? 🙂

      Atsakyti
  25. nu nu says:
    4 mėn. ago

    aišku viena, baseinui užprogramuotas finansinis krachas, kol kas laikosi tik avansu surinktais pinigais iš abonimentų ir paskolintais neteisėtai 70 tūkstantėlių iš savivaldybės.
    O dėl kito didžiojo noro, tai jis išnyks kaip sapnas po kovo 5 dienos.

    Atsakyti
    • replika says:
      4 mėn. ago

      politikai ir strategiškai įvertinus direktorės pasirinkimas teisingas. Kam aukotis dėl besivelkančių skolų grąžinimo ir negauti atlyginimo priedų, kai gali su politiniu sąrašu ateiti į naują savivaldos tarybą ir pagal partijos laimėtų balsų skaičių pasiimti valstybės tarnybos politinio pasitikėjimo postą. Ir viskas bus gerai, jeigu rinkėjai padės.

      Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Kitas įrašas

Ieškote kalėdinės dovanos dviem? Peržiūrėkite galimus variantus!

Panašūs straipsniai

Štai taip puškuoja gražuolis garvežys.

Turistus vežios senovinis garvežys

2023-04-01
7

Šių metų siaurojo geležinkelio turistinis sezonas bus išskirtinis, turistus vežios ne tik įprasto dyzelinio lokomotyvo tempiami traukiniai, bet retsykiais jie...

Tepasilieka

2023-04-01
6

Prieš dešimtmetį anykštėnai rašytojai Milda Telksnytė ir Vygandas Račkaitis Anykščių Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešajai bibliotekai perdavė savo rankraštinį archyvą,...

Kovo 31 dienos apskrities įvykių apžvalga

2023-04-01
0

Smurtas artimoje aplinkoje

2023-03-31 apie 21.55 val., Ignalinos r., Kazitiškio k., namuose vyras (g. 1969 m.) (tikrintis girtumą atsisakė) naudojo fizinį...

Duokit Kęstučiui Tubiui ordiną!

2023-04-01
31

Kęstutis Tubis nusipelnė Mykolo Romerio universiteto Garbės daktaro vardo. Net ordino! Ir jo „piarščikas“ Laimas Fergizas apdovanojimo vertas. Bent PDG...

Anykšta TV:

Naujienos

Turistus vežios senovinis garvežys
Tepasilieka
Kovo 31 dienos apskrities įvykių apžvalga
Duokit Kęstučiui Tubiui ordiną!
Šeštadienio „Anykštoje“ 2023-04-01
Laikas keisti automobilių padangas

Apskrities nusikalstamų įvykių apžvalga

Kovo 31 dienos apskrities įvykių apžvalga
Kovo 30 dienos apskrities įvykių apžvalga
Kovo 29 dienos apskrities įvykių apžvalga
Kovo 28 dienos apskrities įvykių apžvalga
Kovo 27 dienos apskrities įvykių apžvalga
Kovo 26 dienos apskrities įvykių apžvalga

Lietuvos ir užsienio naujienos

VERT: vidutinė šilumos kaina balandį mažėja 8,4 proc.
Prasideda NATO pajėgų Lietuvoje pratybos, keliuose judės karinė technika
Šeimos gydytojų išrašytas siuntimas galios iki pusės metų
Lietuvoje pradedami išduoti elektroniniai leidimai ginklams laikyti
Teismas išnagrinėjo D. Štraupaitės skundą dėl rinkimų rezultatų, sprendimas – balandį
Utenos ligoninėje sugedo turimi įrankių sterilizatoriai, teko atidėti dalį operacijų

Laikraštis

Svarsto, kaip padėkoti dėkotojams (Nr. 33, 2022-04-30)
Saulės jėgainių parką savivaldybė statys aerodromo teritorijoje (Nr.31, 2022-04-23)
Anykščių kultūra išpopuliarėjo Indonezijoje (Nr.30, 2022-04-16)
Kario paminklas Kurkliuose nudažytas Ukrainos vėliavos spalvomis (Nr.29, 2022-04-12)
Jei ne švietimas – Anykščių rajonas muštų indekso dugną (Nr.28, 2022-04-09)
Iš Tarybos darbotvarkės išbrauktas 21 klausimas (Nr.26, 2022-04-02)
Restoraną ant Šventosios kranto numatyta nuomoti už kuklią kainą (Nr.25. 2022-03-29)
Anykščiuose ukrainiečius šokiravo atlyginimo dydis (Nr. 24, 2022-03-26)

Vietovės ir žmonės

Mačionių kaimas patrauklus verslui ir poilsiui
Mikieriai ir nuostabusis Leika
Skiemonyse tuščių sodybų beveik nelikę
Nuo melioracijos išsigelbėjo pakišdamas revoliucionierių
„Nebėr Jurgiškio…“
Žiogų kaime Žiogai negyvena
Levaniškiuose užpuolė šunys
Vaikystės pievose prezidentas gano aubrakus

Apklausa

Ar pritartumėte, kad būtų rengiami nauji Anykščių rajono mero rinkimai?

Rezultatai

  • Balsavimų archyvas

PRENUMERATA

PRENUMERATA

Jara kovas

Jara kovas

Anykštėno kortelė

Anykštėno kortelė

Anyksciu kulturos centras 300×250@2x

Anyksciu kulturos centras 300×250@2x

AMC baneris

AMC baneris

Saulenis

Saulenis

Bendraukime Facebook tinkle



baseino bangenis dovanų kuponas

baseino bangenis dovanų kuponas

Biržiečių žodis

Biržiečių žodis

Anyksciu siluma 300×250@2x

Anyksciu siluma 300×250@2x

Anyksciu kvarcas 300×250@2x

Anyksciu kvarcas 300×250@2x

Anyksciu komunalinis ukis 300×250@2x

Anyksciu komunalinis ukis 300×250@2x

Anyksciu kredito unija 300×250@2x

Anyksciu kredito unija 300×250@2x

Anyksciu ismanioji tv 300×250@2x

Anyksciu ismanioji tv 300×250@2x

Anyksciu vandenys 300×250@2x

Anyksciu vandenys 300×250@2x

akksc.lt

akksc.lt

Duju balionai 300×250@2x

Duju balionai 300×250@2x

UAB „Anykštos redakcija“ leidžia laikraštį „Anykšta“, žurnalą „Aukštaitiškas formatas“ , internetinį naujienų portalą www.anyksta.lt.

Antradieniais ir šeštadieniais leidžiamas laikraštis „Anykšta“ – didžiausias Utenos apskrityje.

Laikraštis įkurtas 1948 m. Iki 1990–ųjų jo pavadinimas – „Kolektyvinis darbas“.

UAB „Anykštos redakcija“
Įm. kodas: 154129124
PVM kodas: LT54129219
Banko rekvizitai: Luminor Bank AS, Lietuvos skyrius
A/s: LT954010043100090251
Adresas: Vilniaus g. 29, LT-29145, Anykščiai

UAB „Anykštos redakcija“ direktorė, vyriausioji redaktorė – Gražina Šmigelskienė
Portalo Anyksta.lt redaktorius – Robertas Aleksiejūnas

Remia projektus:  „Kadras“ (4 tūkst. Eur), „Legenda: Gyvieji Anykščiai – 2023“ (7 tūkst. Eur).

anykta.lt logo

UAB“Anykštos redakcija“ – Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos narė.

  • Kontaktai
  • Reklama
  • Apie mus
  • Prisijungti
  • Prenumerata
  • Privatumo politika

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje

No Result
View All Result
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
  • Lietuvos ir užsienio naujienos
    • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Gyvieji Anykščiai
  • Aukštaitiškas formatas
  • Vox Populi
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Dienos anekdotas
    • Konkursai
  • Anykšta TV
  • Veiklos Anykščiai
  • Ženklai ir žmonės
  • Premium Anykšta
  • Prenumerata
  • Skelbimai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

All fields are required. Log In

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In