Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Vadinasi, jei noriu miegoti saugiu 2 metrų atstumu nuo žmonos, turiu miegoti su kaimyne? Ar ne taip?

Komentaras

Svedasu Jadze:„aš galvoju, kad ateitį Svėdasai bus miesto prieigose tai ar šitas planas apibrėž darnų judėjimą Svėdasų miestelį, kuriam ir perejų, atitinkančių Europas kelių standartus ir žmanių saugumą nėra ir gatvių apšvietimas gal na kalchozą laikų. Nu, a Anykščiuos tai kaip darniai sutalpint ir jaučių verslų užsiimančių srutovežių ir abalių sirupų gaminančio vyno gamyklos vilkykų ir nukirsto miško medinų vežančių ir žvyrų iš Daujočių vežančių ir Naujo vėjo blusų turgaus reikalus toj pačioj miestą centrinėj gatvėj ir be aplinkelio?"

Skaityti komentarus (4)

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • tai kam tu

  Nuoroda

  reikalingas ,uz ka gauni atlyginima ir kokios tavo pareigos ir isipareigojimai

  Prieš 4 mėnesių
 • Pilietis

  Nuoroda

  seniūnija yra vietos valdžios institucija, o seniūnas valstybės tarnautojas, turintis įgaliojimus atstovauti seniūnijos bendruomenės interesus. Jeigu valstybės tarnautojui trūksta asmeninės kompetencijos dėl veiksmų priėmimo atstovaujant gyventojų interesus, reikia kreiptis į savo tiesioginį vadovą savivaldybės administracijoje, kad būtų sutelkta rajono savivaldybės specialistų grupė, kuri vertinusi situaciją administraciniame vienete ar visame rajone, priimtų sprendimą dėl pagalbos gyventojams ir dėl bendradarbiavimo su specialios paskirties bendrovių atstovais.

  Prieš 4 mėnesių
 • Pilietis 2

  atsakymas į: Pilietis Nuoroda

  Darbo grupėmis pasižymėjo Butkevičiaus vyriausybė. Grupė, grupė, grupė. Dirbti reikia kiekvienam savo darbą, o ne posėdžiauti ir spręsti kas jau seniai nuspręsta- elektrą tvarko elektrikai, vandenį vandenininkai, valstybinius kelius kelininkai, savivaldybės kelius- savivaldybė.

  Prieš 4 mėnesių
 • Cekava

  atsakymas į: Pilietis 2 Nuoroda

  Nežinau ką pasižymėjo kaip kainas prie krūmo tas minimas veikėjas, bet yra tokia suteikta pareiga savivaldos administracijai, kaip vyriausybės funkcijų vykdytojai vietos teritorijoje, pasirūpinti gyventojų interesais ir savo kompetencijų ribose, bendradarbiaujant su bendrovėmis, teikiančiomis Valstybės kontroliuojamus, strateginius išteklius, organizuoti pagelbą gyventojams, kuriems kyla grėsmė ir pavojai dėl ekstriamalios situacijos sutrikusių ir per protingą laikotarpį neatstatomų energetinių, gyvybinių išteklių ar susiekimo galimybė ryšio ar sausumos transporto priemonėmis.
  Tai tiesiog maža dalis iš civilinės saugos organizavimo savivaldybėje funkcijų.
  Deja, kaip ir daugelio kitų funkcijų, taip ir šios ypatingos svarbos funkcijos Anykščių rajono savivaldybės administracijoje paslėptos giliai stalčiuose ir apie jas net nebėra kam protingai paaiškinti tiesiogiai atsakingiems valstybės tarnautojams....

  Prieš 4 mėnesių