Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Svečias viešbutyje: "Ar turite laisvą kambarį?" - Deja, ne". - "O ar turėtumėt, jei šiandien atvažiuotų prezidentas?" - "Žinoma, be abejonės". - "Tai duokite jį man, prezidentas šiandien neatvyks".

Komentaras

Rubykiu Branys:„Valstybė apribojusi laiką jo nusipirkimui paskatino dar labiau vartoti alkoholį ! Kaip ? Ogi taip: - Žinodami, kad alkoholio bet kada nenusipirks, nusiperka jo didelius ir labai didelius kiekius. Pavyzdžiui aš turiu nusipirkęs 20 bonku visokio gėrimo... Na o kai namų lentynose jo yra kad net akys raibsta pagundai atsispirti labai sunku.. Prieina ir draugų ir kaimynai..."

Komentuoti

Balandžio 7 dieną  apie 16.30 val. Anykščių seniūnijos Kuniškių kaime buvo rastas augalas, panašus į augalinės kilmės narkotines medžiagas – kanapes, galimai priklausantis vyrui (g. 1983 m.).

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pff

  Nuoroda

  Pirmas dalikas tai yra smeiztas ne pas vyriski rado o pas moteriske t.y mane ir tas augaliukas buvo pasodintas ant palanges naturaliai augo is seklytes .jis buvo toks maziukas kad is jo net mentai neparukys tai nesirurinkit prie ko nereikia.gaudykit zmogzudzius prievartaitojus o ne ant palanges auganti augaliuka kuris net nera rukomas sei dienai.na aisku jo jau ir nebeparukysiu pasieme :D

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu va

  Nuoroda

  8 metus uzsidirbo tipelis

  Prieš 2 mėnesių
 • Žiurkių nuodų nebuvo kartu nes sako dabar pardavėjai prideda nuodų kad geriau suveiktų, patys didžiausiai šių nuodų pardavėjai tai čigonai

  Prieš 2 mėnesių
 • Mari

  Nuoroda

  Kur ji rado ta augalą,kišenei?Kad konkrečiai pasakyti negali tie Farai.

  Prieš 2 mėnesių
 • PS

  Nuoroda

  Sio augalo suradimui ir vyro arestavimui buvo mestos didziules pajegos gyvosios jegos ir tam specialiai apmokytu sunu .

  Prieš 2 mėnesių