Orai

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje"?

Dienos anekdotas

Kalbasi du škotai. Vienas sako:
- Tie anglai tokie pasiutę. Štai, pavyzdžiui, vakar įbėga pas mane vienas į viešbučio numerį antrą valandą nakties ir pradeda šaukti, keiktis.
- O tu ką?
- Nieko, toliau grojau savo dūdmaišiu...

Komentaras

airin:„Šiandien nuvežiau tekstilę i konteinerį, primesta visko, gaila ,kad žmonės taip daro."

Skaityti komentarus (1)

Trečiadienį į gaisrą Kavarsko seniūnijos Budrių kaime pirmoji atvykusi Anykščių rajono ugniagesių tarnybos Kavarsko ugniagesių komanda su savimi neturėjo kvėpavimo aparatų. Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Saulius Slavinskas aiškino, kad dėl to ugniagesiai negalėjo patekti į degantį pastatą.

 Anykščių rajono ugniagesių tarnybos viršininkas Valdas Tereškevičius "Anykštai" sakė, kad kvėpavimo aparatų įsigijimui tarnyba neturi pinigų, jas turi vienintelė Svėdasų ugniagesių komanda.
V.Tereškevičius aiškino, kad net jei Kavarsko ugniagesių komanda ir būtų turėjusi kvėpavimo aparatus,žmonių gyvybių išgelbėti ji būtų negalėjusi.
"Į gaisrą atvyko du Kavarsko ugniagesių komandos ugniagesiai. Du žmonės negali eiti į uždūmintas patalpas, todėl mums reikėjo laukti Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių, kad jungtis į vadinamąją grandį.Be to, pastatas degė atvira liepna - ugniagesiams uždrausta eiti į ugnį", - aiškino V.Tereškevičius.
Gaisras Budrių kaime esančiame gyvenamajame name kilo trečiadienio naktį, apie 01.49 val. Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai į nelaimės vietą atskubėjo ir darbus pradėjo 02.14 val.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

 

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Redakcijai

  Nuoroda

  Padarykite apklausą dėl detektorių, kiek turi kiek ne, kiek įsigyjo po tragedijos?

  Prieš 2 savaičių
 • Juozas

  atsakymas į: Redakcijai Nuoroda

  Mano nuomone redakcija neturėtų perimti biudžėtinės įstaigos savivaldybės Ugnegesių tarnybos funkcijų. Aišku tokia iniciatyva reikalinga ir tai turėtų kilti iš tarnybos pareigūnų arba iš savivaldybės tarnautojų, apjungiant administracinius žmogiškuosius resursus su seniūnijomis, seniūnaičiais ir kt. savivaldybės pavaldžių įmonių ar įstaigų darbuotojais. Daugiabučiuose šią gaisrų prevencijos veiklą turėtų padėti įgyvendinti namų administratorius.
  Reikia, manau, tiesiog merui paimti į rankas ne šiupelį ir ne telefoną pokalbiui rajono tarybos posėdžio metu, o gesintuvą ir dūmų signalizatorių!

  Prieš 2 savaičių
 • Detektorius

  Nuoroda

  Kvaili pasiūlymai, kad reikia nupirkti iš biudžeto ir išdalinti dūmų detektorius gyventojams. Kas iš to, kad nupirksi ir išdalinsi? Juk ir tie pijokai padegėliai turėjo savo socialiniame būste detektorių, bet jis neveikė. Juk prietaisą reikia prižiūrėti, keisti baterijas, tikrinti, ar jis veikia. Kokia nauda bus, jei detektorius apdulkėjęs kabės palubėj ir neveiks? Detektoriai ir taip kainuoja nebrangiai, gallima kiekvienam nusipirkt ir įsirengt. Net pijokai gali nenuspirkt poros bambalių alaus ir turės namuose dūmų detektorių.

  Prieš 2 savaičių
 • Petras

  Nuoroda

  Kaip ir visalaik visi aplinkui kalti tik ne pats kaltininkas. Kai girtas budulis užmušą žmogų su senu BMW, tai priekvailiai pradeda komentuoti, kad buvo kalta bloga asfalto danga, policija, maži atlyginimai ir bloga ekonominė padėtis, nes budulis negalėjo nusipirkti naujo BMW su gerais stabdžiais. Taip pat ir čia. Visi kalti gaisrininkai, socialiniai darbuotojai, kažkas pripaišys ir landsbergį, tik ne alkoholiu piknaudžiaujanti šeima.

  Prieš 2 savaičių
 • gal

  atsakymas į: Petras Nuoroda

  gal kitą syk prieš rašydamas galva pagalvok o ne kulnais,ir nesamonių nerašinėk. kai tyli,atrodai protingiau.

  Prieš 2 savaičių
 • taigi

  Nuoroda

  Anyksciu ugniagesiu tarnybos gaisriniai automobiliai nuo 30-39metu senumo 6-i rusiski gaz66 ir zil 131,4-i importiniai.

  Prieš 2 savaičių
 • Nevagiančiam bitukui būsimam meriui popinsui

  Nuoroda

  Šiandien labai apniukę mažu žinote kokios fazės mėnulis?

  Prieš 2 savaičių
 • šviečiančių kultūrinių-kalėdinių sūpynių mėnulis su LED apšvietimu už išskirtinę kainą...
  Ar geriau nuo to?!

  Prieš 2 savaičių
 • Būsimas meras

  Nuoroda

  Beprasmė vaikų, žmonių žūtis, bejėgiai ugnegesiai, kasdieną mirštantys ne ligos patale rajono gyventojai, sveikatos paslaugų įstaigoje pandemijos metu organizuojamos varžybos ir balsų pirkimai per reklamą dėl " šauniausio" vardo, savivaldybėje tar vadovų stumdymaisi tarpusavyje kat išmesti karštą bulvę iš savo rankų nesvarbu kam ir t.t.
  Ar kas nors žino kokioje kritinėje padėtyje savivaldybė? Pažiūrėkite iš šalies ir pradėkite dirbti dabar, nes prarasto laiko nepavysite!

  Prieš 2 savaičių
 • Bus merui nevagiančiam bitukuii

  atsakymas į: Būsimas meras Nuoroda

  Šiandien apsiniaukę nesimato koks mėnulis?

  Prieš 2 savaičių
Įkelti daugiau