Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Močiutė skrybėlių parduotuvėje nusižiūri ypač prašmatnų modelį.
- Su ja jūs iš karto atjaunėjate 20 metų, - giria pardavėja.
Anūkas močiutei:
- Tada jos nepirk. Neteksi pensijos.

Komentaras

Panika:„Kam ta panika ? Tyrimus daro ,o jie nėra 100% teisingi ,tai viena ,o antra ,nereikia panikoj gyventi ,o trečia skiepas nuo apsikrėsti ar ligos neapsaugo .Laikytis atstumo ir higienos ir gyvent be baimes ir be kaukių ,nes virusas toks mažas ,kad jokia maske nepades ,jos tik pelnas korporacijoms ,taip kaip ir skiepas. Baime didesne už kovida ."

Komentuoti

Vilniaus rajone registruota viešoji įstaiga „Ne imti, bet duoti“ Anykščių rajone kurs jaunimo savanorišką tarnybą.

Šiam projektui iš Anykščių rajono savivaldybės biudžeto skirti 3 tūkst. Eur.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Juozas

  Nuoroda

  Eilinį kartą savotiškai nustebintas mūsų rajono savivaldybės pasirinkimu ir anykštėnų uždirbtų pinigų paskyrimu ne anykštėnų organizacijai. Taip pat gala, kad net ir esant rajono taryboje narių, besigilinančių į valdžios ir bendruomenės komunikacijos specifiką, situacija iš savivaldybės administracijos nesikeičia dėl bendruomenės informavimo apie konkrečioje veiklos srityje vykdomus darbus, juose dalyvaujančius ir tose veiklose pasiekiamus rezultatus ar patiriamas nesėkmes.
  Konkretus pastarasis atvejis, kai iš 9-ių Anykščių savivaldybės teritorijoje aktedituotų organizacijų neatsrado tinkamos vykdyti veiklai su anykštėnų jaunimu. Ar tai mūsiškių mažos pastangos ar nesėkmė, ar kiti faktoriai?
  Gal tai gali pakomentuoti politikai iš jaunimo ir visuomeninių organizacijų komiteto?

  Prieš 3 savaičių
 • Anykščiuose

  Nuoroda

  Liberalų kuruojama veiklos sritis tai ir lėšos atiduodamos ne savivaldybės teritorijoje registruotoms ir veikiančioms nevyriausybinėms įstaigoms, o atsivestoms. Tik ar nebus po to kaip su liberalų atvestu meru praeitos kadencijos valdyme?

  Prieš 3 savaičių