Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Kiekvieną vakarą, iš karto po žinių, anykštėnė Onutė įsijungdavo siaubo filmus, kad šiek tiek nusiramintų ir ramiau užmigtų.

Komentaras

Alio:„Kur dingo šiukšlių dėžės J. Biliūno gatvėje, kurios buvo pastatytos prie senų suoliukų???
Suolus pakeitėt, gal ir šiukšlių dėžes prie jų pastatykit."

Skaityti komentarus (2)

Šiemet Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriatas nerems Anykščių rajono savivaldybės siekio tapti pasaulinio literatūros miestų tinklo nare. Tokia žinia paviešinta per praėjusią savaitę vykusį Kultūros tarybos posėdį. Tai jau antras kartas, kai Anykščių rajono savivaldybei nepavyksta tapti šio tinklo nare - to buvo siekiama ir prieš ketverius metus.
Įdomu tai, kad Anykščių rajono savivaldybė iš Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriato gavo raštą, kuriame pranešama žinia, kad Anykščių rajono savivaldybės paraiška nebus remiama, tačiau parodyti šį raštą „Anykštai“ Anykščių rajono savivaldybės Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėja Audronė Pajarskienė atsisakė, nes jis, kaip sakė A.Pajarskienė, „ yra atsiųstas toks nei merui, nei ne merui“.
Anykščių rajono savivaldybės siekiui tapti pasaulinio literatūros miestų tinklo nare pritarė Anykščių rajono taryba, todėl anykštėnų išrinktųjų teiravomės, kaip jie vertina Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriato žingsnį ir kaip reaguoja į tai, kad Anykščių rajono savivaldybė slepia sekretoriato atsiųstą raštą.

 Egidijus ŠILAIKA, Anykščių rajono tarybos narys, Švietimo, kultūros, sporto ir turizmo komiteto pirmininkas, socialdemokratas:

- Anykščių rajono tarybos posėdyje mes palaikėme Anykščių rajono savivaldybės iniciatyvą teikti paraišką Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriatui, kad Anykščiai taptų literatūros miestų tinklo nariu. Tikrai negirdėjau apie tai, kad sekretoriatas šiemet nerems Anykščių rajono savivaldybės paraiškos. Visą svarbią informaciją mes sužinome per kiekvieno mėnesio pabaigoje vykstančius komitetų posėdžius arba Anykščių rajono tarybos posėdyje. Manau, kad tada tos priežastys, kodėl paraiška nebus remiama, ir paaiškės. Tos kelios dienos, kad nesame oficialiai informuoti, manau, nieko nekeičia.
Nežinau, kodėl Anykščių rajono savivaldybė slepia Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriato raštą. Nieko negaliu komentuoti, reiks pasidomėti.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Juozas

    Nuoroda

    Pasinaudodamas diskusijos proga, su visa pagarba rajono savivaldybės tarybai ir jos nariams norėčiau priminti vietos savivaldos įstatymo 23 str. 5-ą punktą: "nuolat bendrauti su rinkėjais ir ne rečiau kaip vieną kartą per metus atsiskaityti rinkėjams reglamento nustatyta tvarka".
    Ačiū.

    Prieš mėnesį