Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Susitiko dvi artimos draugės.
- Kaip tavo vyras? - pasiteiravo viena.
- Lyg ir nieko... tačiau vakarais prisileidžia vonią vandens, pasiima meškerę, užsidaro duris ir meškerioja.
- Reikėtų tau jį vis dėlto parodyti psichiatrui, - susirūpina draugė.
- Reikėtų... - atsidūsta vyro žmona. - Bet gi taip norisi šviežios žuvies.

Komentaras

Kaimo diedas:„Kaipo čia suprast? Aną dieną politologai per TV skiedė, kad gyvenimas Lietuvoj labai pagerėjo ir dar gerėja, kad smarkiai sumažėjo skurstančių, o šitiek skirta lėšų maisto produktams dėl skurstančių įsigijimui? Tai gal Lietuva jau nebe gerovės valstybė, gal skurdžių vėl padaugėjo?"

Komentuoti

Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius savo potvarkiu sudarė komisiją savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos vadovo Artūro Juozo Lakačausko galimam tarnybiniam nusižengimui tirti.

 

Meras S.Obelevičius „Anykštai“sakė, jog buvo atskleista, kad kontrolierius savivaldybės vidaus duomenų bazėje atsivertinėjo dokumentus, kurių tikrinimas nėra priskirtas jo kompetencijai. Įtariama, kad kontrolierius galėjo nutekinti informaciją apie dar nepasirašytus dokumentus.

Galimą kontrolieriaus A.J.Lakačausko nusižengimą tirsiančiai komisijai vadovaus savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Marijus Paužuolis. Į komiją pakviesta specialistų iš aplinkinių savivaldybių.  

Plačiau -"Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • istorija

  Nuoroda

  ANYKŠČIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS VILIUS JUODELIS atsisako pasakyti, kokiems savivaldybės darbuotojams vien per 9 šių metų mėnesius išmokėta 94 tūkstančiai litų už papildomai atliktą darbą, kuris neįeina į jų pareigybes. 2013 metais per visus metus šioms reikmėms skirta 90 tūkst. Lt Pasak DIREKTORIAUS, išvardinus, kokiuose skyriuose ir kiek žmonių gauna atlyginimus už papildomą darbą, būtų lengva išsiaiškinti kas, dirbdamas savivaldybėje gauna „antrą“ algą.
  O tai jau būtų privačių duomenų apie asmenį atskleidimas. Valstybės svarbos paslaptimi savivaldybės administracija laiko ir darbus, už kuriuos valdininkai gauna papildomą užmokestį

  Prieš mėnesį
 • Lukas

  Nuoroda

  Rašykite pranešimą savivaldybės administracijai, tegul tiria Rasalo, o ne Lakačiausko veiklą.

  Prieš mėnesį
 • Po tubio teisme nuskambėjusių

  Nuoroda

  ir aprašytų duomenų - nebegerbiu nei per nago juodymą.

  Prieš mėnesį
 • Žinia

  Nuoroda

  Influenseris S.R. dažnas su savo trigašiu, kai reikia pažeminti buvusį merą

  Prieš mėnesį
 • diskusijai

  atsakymas į: Žinia Nuoroda

  Apsispręskite. Influenseris dirba dėl savo vardo žinomumo, po to vardą naudoja. Atidirbti vardai yra Taigi, Svėdasų Jadzė, BGK ir Juozas. Ties dažnu Juozo komentaru matosi kontrokomentaras apie Gerovės centrą. Reikia suprastai, kad kažkas "Juozu" nori pavadinti Donaldą. Iš visų išvardintų nei vienas netinka SR.

  Prieš mėnesį
 • ???

  atsakymas į: diskusijai Nuoroda

  Atidirbti vardai- tai kas jie tokie, gal galima plačiau, jei taip viską žinome. Ar čia vienas ir tas pats viename asmenyje

  Prieš mėnesį
 • Žiniai

  atsakymas į: Žinia Nuoroda

  Pagaliau kažkas suprato, kad būtent S.R. net ir be progos džiaugiasi galėdamas "įkasti " buvusiam merui. Ir ne tik jam...

  Prieš mėnesį
 • Bronė

  atsakymas į: Žiniai Nuoroda

  Kaip jį laiko seniūnu... Kitą kadenciją bus pirmasis, kuris bus išvytas

  Prieš mėnesį
 • Liniuotė

  atsakymas į: Bronė Nuoroda

  o gal jis ir nesilaiko įsikibęs tos kėdės, po rinkimų gal atsisės vėl į aukštą postą rajone, kartu su partijos nariais.
  Ką jau jūs geriau padarote, kat taip vertinti mokate?

  Prieš mėnesį
 • Istorija kartojasi

  Nuoroda

  Algirdas Brazauskas viešai paskelbė iš vidaus reikalų ministro gautą raštišką informaciją, kad policijos pareigūnai neteisėtai rinko duomenis apie aukščiausius šalies vadovus ir jų šeimos narius, naudodamiesi Vidaus reikalų ministerijos (VRM) duomenų baze. Pasak premjero, tai viena iš priežasčių, kodėl nuo pareigų buvo nušalintas policijos generalinis komisaras Vytautas Grigaravičius.
  pareiškė, kad V. Grigaravičius nesugebėjo užtikrinti įstatymų laikymo ir žmogaus teisių gerbimo policijos sistemoje apskritai ir pačiame Policijos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos.
  tvirtino, kad "teisiniu aspektu galima atleisti generalinį komisarą", bet būtinas išsamesnis tyrimas, siekiant išsiaiškinti ne tik jo, bet ir kitų pareigūnų vaidmenį šioje istorijoje. "Kai kas gali pasakyti - ten (VRM duomenų bazėje - ELTA) anketiniai duomenys apie Brazauską, jo žmoną, dar ką nors... Žinoma, mes žiniasklaidai visiškai atviri ir galbūt žiniasklaida ir visuomenė daugiau žino apie tuos žmones, kuriuos paminėjau. Bet iškyla principinis klausimas: ar apsaugotos piliečio teisės, kurias garantuoja įstatymai?..."

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau