Anykščių Antano Vienuolio progimnzija paskelbė, kad į darbą priims lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją.
Mokytojui per savaitę siūlomas 15 valandų darbo krūvis, o mėnesio atlyginimas – 1 tūkst.188 eurai (neatskaičius mokesčių).
Kiek anksčiau progimnazija darbą siūlė pradinių klasių mokytojui.
























išvogto dvaro dvariškiai – ką jūs padarėte su Lietuva ir lietuviais? Valstybė nepavyko,pilietis neivyko…siuzerenai ir vergai tai ne išeitis,TAI KATASTROFA !!!>
Nebejuokinkite – 700 su trupučiu eurų į rankas atskaičius mokesčius… Anykščiuose?
reikia pirkti paslaugą iš kitų įstaigų kaip jau yra prigijusi praktika savivaldybės administracijoje ir plačiau taikoma savivaldybei pavaldžiose įstaigose. Ir visiems bus gerai!
Priimkit Platukienę, tikrai sutiks.
Čia iš tikro 15 val. Į savaitę arba 3 valandos į dieną? Negali būti. Tokio didžiulio atlyginimo už tiek darbo laiko Anykščiuose niekas negauna.
Valandos, kurias praleisite pildant biurokratinių kliedesių ir idiotiškų araskaitų, kurių nereikėjo net sovietmečiu, valandos pasiruošimams pamokoms, valandos taisant kontrolinius ir namų darbus bei bendraujant su visažinėmis genijų supermamytėmis, kodėl jų stebukliukai gavo neigiamą balą, yra nemokamos, neapmokamos ir turi būti atliktos iš idėjos ir pašaukimo!
Jei jūs mokytojas, tai eikit kuo greičiau iš mokyklos.
dirbkit už dyką, gausit popieriuką kaip tarybiniais metais, dar atminimo ženkliuką įsegs, paplos. Geros sėkmės!
Realiai ne penkiolika,o visą 40,kai reikia kasdien taisyti mokinių darbus Tokių atveju tokia alga maža
Neatskaičius mokesčių. Ašaros, o ne atlyginimas… Gėda.
Negėda ,pilna savaitė kituose darbuose 36 ir 40 val.
Tai pirmyn -ko laukiat? Kuo greičiau dalyvaukit konkurse, kurio gal ir nebus, ir svajonių darbas jūsų.Dirbsit, džiaugsitės ir vargo nematysit…
Voveres su tokiais atlyginimais pajiokinkit.
čia nei Juozas su dviračiu, nei tikras Juozas, patarėjas nepadės :(. Reikia rajono Tarybai susiimti, kad anykštėnų vaikai galėtų mokintis valstybinės kalbos tinkamai, išsaugant Anykščių, literatūrinio miesto ženklą!
Ką čia parašėte…
tai ir baseino valytojai aišku! Turi susirūpinti ne tik su propblema susidūrusi progimnazijos adsministracija, bet ir rajono Tarybos švietimo reikalų komiteto politikai, kad anykštėnų ateities kartos valstybinės kalbos ir literatūros ugdymas nebūtų pakeistas į kitų valstybių naudojamą oficiolos kalbos mokymą dėl tariamo specialistų trūkumo ar politinės valios stoką. Visaip atsitinka…
Nusišnekėjote.
Tik tiek?????
Rasineliu ,diktantu tikrinimas iki 12 nakties tai kaip visada neapmokamas ? Ieskokit toliau
15 val. per savaitę, tai tik trys valandos per dieną. Tai ko tada tuos rašinėlius naktį tikrinti? Sėskit prie jų anksčiau…
Sėskit, tikrinkit