Kitą savaitę posėdžiausianti Anykščių rajono taryba priims sprendimą, ar leisti Anykščių rajono savivaldybei imti ilgalaikę 4 155 100 eurų paskolą.
Pasiskolinus šią sumą savivaldybė galės prisidėti lėšomis, vykdant investicinius projektus.
Savivaldybė planuoja įgyvendinti šiuos projektus:
Menų pažinimo centras Anykščiuose – 166000 Eur;
Kūrybinių ir kultūrinių industrijų potencialo stiprinimas – 300000 Eur;
Ilgalaikės sveikatos priežiūros paslaugų plėtros užtikrinimas Anykščių rajone – 300000 Eur; Sveikatos centro sudėtyje teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų infrastruktūros modernizavimas – 100000 Eur;
Sveikatos priežiūros specialistų rengimas, pritraukimas Anykščiuose – 50000 Eur;
Anykščių sveikatos centro veiklos modelio diegimas – 80000 Eur;
Socialinio būsto fondo plėtra nepalankias sąlygas turintiems asmenims – 300000 Eur;
Sumažinti pažeidžiamų visuomenės grupių gerovės teritorinius skirtumus (I etapas) – 100000 Eur; Sumažinti pažeidžiamų visuomenės grupių gerovės teritorinius skirtumus (II etapas) – 500000 Eur; Visos dienos mokyklos įrengimas A. Vienuolio progimnazijoje – 600000 Eur;
Žaliosios infrastruktūros plėtra urbanizuotoje aplinkoje Anykščiuose – 800000 Eur;
Žaliosios infrastruktūros plėtra urbanizuotoje aplinkoje Anykščiuose (I etapas) – 119000 Eur; Monomineralinio kvarcinio smėlio telkinio rekultivavimas Anykščiuose – 393100 Eur;
Ežerų pritaikymas lankymui Anykščių rajono savivaldybėje – 200000 Eur;
Šventosios upės slėnio pritaikymas lankymui Anykščiuose – 147000 Eur.
























Pinigus iššvaistė niekalams, o dabar skolinasi. Tokie fintai neturi praeiti.
Pravalgys, pragers viską, nes amžiais alkani
Jokios rizikos visvien baigiasi kadencija reikia kazkokia finansine pagalve tureti.
Likusia dali atiduos gyventojai ovtai uz katilines dar moka tai negalima buti blogesniu uz Nefa.
Pridarytas milijonines skolas baiget ismokineti ?
Ir kam tiek skolintis?Prisiskolins,ir paliks ateities valdžiai skolas.eiliniam zmogui kokia nors kazi bus nauda,ar del įvaizdžio cia daug ką planuoja?
Iš tų 4 milijonų, žadamų pasiskolinti, pusę sumos reikia nubraukti atsisakant kai kurių nereikalingų projektų, o kitą pusę projektų sutalpinti į 66 mln. biudžetą. Tai kas numatyta finansuoti skolintomis lėšomis – blogo šeimininko planas. Taryba neturi pritarti.
šeimininkas taip ir nedarytų, o laikinas rajono valdytojas žino kokia jam asmeninė ir palanki partijai politinė nauda kai gali vartyti pinigus prieš savivaldos rinkimus …
Nu piz..iec ką sau galvoja jie susėdę ar Tubiui visai su megenelem negerai..kultūra matai industrijoje tokia kultūra parkuose tokios kultūros kad net baisu vakare į miestą išeiti .. jūs rupinkintes žmonėmis grąžinkite ligoninė reikalingus skyrius vaikų, ginekologijos… Duokit butus sunkiai gyvenantiems žmonėms…dabar butą gauti reikia zenitis arba skirtis nes tu nesi šeima… Kažkokia betvarkė Anykščiuose visai…vaikus vežti į kitą miestą gydyti nes čia nieko nėra… Gimdyti į kitą miestą nes čia nėra…čia nieko nėra nei vaikų nei nėščių …tik „KULTŪRA”. Darbo vietų duokit žmonėms. Jaunimas neturi ką veikti čia. Arba girti vaiksto arba apsvaigę nuo… Mąstymo nulis sėdit ir nosis krapšto
Nu piz..iec ką sau galvoja jie susėdę ar Tubiui visai su megenelem negerai..kultūra matai industrijoje tokia kultūra parkuose tokios kultūros kad net baisu vakare į miestą išeiti .. jūs rupinkintes žmonėmis grąžinkite ligoninė reikalingus skyrius vaikų, ginekologijos… Duokit butus sunkiai gyvenantiems žmonėms…dabar butą gauti reikia zenitis arba skirtis nes tu nesi šeima… Kažkokia betvarkė Anykščiuose visai…vaikus vežti į kitą miestą gydyti nes čia nieko nėra… Gimdyti į kitą miestą nes čia nėra…čia nieko nėra nei vaikų nei nėščių …tik „KULTŪRA”. Darbo vietų duokit žmonėms. Jaunimas neturi ką veikti čia. Arba girti vaiksto arba apsvaigę nuo… Mąstymo nulis sėdit ir nosis krapšto
Jei i ka nors investuoji ,ar irengi ar pastatai,tai tai turi nesti pridetine verte.Manau nesudetinga,kas turi versla supranta,o ka sitas jovalas duos?
Kuris yra skolinimosi idėjos autorius?
Tokia didelė skola, o naudos iš jos bus labai mažai.
Mažiausiai pusė šių projektų neduos jokios naudos. Rajono taryba neturi pritarti skolinimuisi abejotiniems projektams, ji turi labiau rūpintis, kad biudžeto pinigai būtų naudojami taupiai ir pagal paskirtį.
o ką daryti, kad toje rajono taryboje kaip vištydėje-kaip gaidys kaklą išties, taip visos vištos ir pritūps…
ten visi bestubriai, visi i subine sulinde, tik ziuri kaip maziau galvot ir alga gaut. O pinigai bus ismesti i bala, nei uz 50 gydytoju paruosi, nebent viena, kas nieko nepakeis, nei uz 100 ka nors modernizuosi. Skambios fazes ir daugiau nieko. Nes pinigus istaskis visokioms studijoms, ataskaitu rengimams, algoms, beje kai kuriuos etatus reiktu ir taip naikinti ir pinigu atsirastu. beje kvarco karjiera turi pats kvarcas ir rekultivuot, nes jis smeli iskase ir nesutvarke. o rajonui isvis nieko, nes rajone matyt oborigenai gyvena.