Iš Utenos kilusi dviratinkė Simona Krupeckaitė išrinkta geriausia gruodžio mėnesio Lietuvos sportininke. Rinkimus organizavo portalas „Delfi”. Dviratininkė
Simona Krupeckaitė pasaulio dviračių treko taurės varžybų III etape
Kolumbijoje iškovojusi tris aukso medalius (keirino rungtyje, 200 m
sprinte ir 500 m atskiro starto lenktynėse), o su Gintare Gaivenyte ir
bronzos medalį komandų sprinto rungtyje, išrinkta geriausia 2008 metų
gruodžio mėnesio sportininke.
Tylos minute, žvakelių ir gėlių šviesa pagerbė represijų aukas
Šiandien, Birželio 14 ąją – Gedulo ir vilties dieną, Anykščių siaurojo geležinkelio stotyje vyko bendruomenės sueiga “(At)minties galia“.
Vidudienį renginį...






















