Ar draudžiate savo turtą?

Dienos anekdotas

Policininkas sustabdo automobilį:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams?
Vairuotojas išlipa iš automobilio ir išbąla kaip kreida. Policininkas pakartoja:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams? Vairuotojas atrėžia:
- Kam rūpi tie žibintai?! Kur dingo namelis ant ratų?!

Komentaras

X - man: „Turbūt ponai seimūnai pamiršo, kad dar tūkstantis devyni šimtai devyniasdešimt antrųjų metrų pavasarį, kai pirmą ir šiol paskutinį kartą buvo skelbiami pakartotiniai Seimo rinkimai visoje Lietuvoje. Tuomečiai sociologai ir politologai pergalę juose žadėjo centro, liberaliosioms politinėms, tuo tarpu Lietuvos Demokratinei Darbo partijai kažin kieno darytos apklausos žadėjo viso labo nepilnus dvidešimt procentų. O kas gavosi? LDDP triuškinančiai laimėjo absoliučią daugumą, nes ko daugiau reikėjo ir tikėtis kai prieš tai Seime pašeimininkavo devyniasdešimt šeši Sąjūdžio deleguoti deputatai į Aukščiausiąją Tarybą. Dabartiniu atveju, kai pasižiūri apklausas ir pamatai kie žmonių pasitiki politinėmis partijomis ir kiek pasitiki politinėmis partijomis, koks jų procentas nėra tvirtai apsisprendęs eitų į rinkimus ar ne, jei jie vyktų artimiausiu laiku, drąsiai galima teigti, kad nemaža dalimi šviežiai paskelbtus priešlaikius Seimo rinkimus laimėtų politiniai marginalai, pažadėję rinkėjams pokyčius ir permainas, proveržius veržlius, bei šviesų kelią į Lietuvos rytojų.
Panašu ir labai panašu, kad kai ne kurios politinės partijos, tiesiog nepraleido progos pasireklamuoti kalbėdamos apie pirmalaikių Seimo rinkimų svarbą šių dienų mūsų Tėvynės kontekste."

Skaityti komentarus (3)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ direktorių Kazį Šapoką.
Pokalbis apie komunalinių atliekų tvarkymo aktualijas bei problemas.

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Įspėjimas

  Nuoroda

  Jeigu Šapoka nesugebėjo apsiginti nuo perteklinio politinio etato, tai tegul jis pats atsistatydina. Duokime terminą, tegul atleidžia arba pats atsistatydina.

  Prieš 5 mėnesių
 • Jau po keliu dienu

  atsakymas į: Įspėjimas Nuoroda

  priims sprendimą atsistatydinti !

  Prieš 5 mėnesių
 • bjauru

  Nuoroda

  mokam už šiukšlių išvežimą brangiai,kad konteineriai neplaunami tai baisiau negu baisu. Vasara musės,o kvapas tai žiaurus manau,kad gėda už tokį atvežtą konteinerį.

  Prieš 5 mėnesių
 • bet

  atsakymas į: bjauru Nuoroda

  komunalinio ūkio vadovams ir steigėjams pinigai nesmirda ir nebaisu, kad už neatliktą darbą mokestį skaičiuoja ir pinigus ima.
  Kol vartotojai, visuomenė bus kaip avių banda tolei egzistuos tokie komerciniai dariniai, sukurti valdininkiškų interesų įgyvendinimui.

  Prieš 5 mėnesių
 • Pastaba

  atsakymas į: bjauru Nuoroda

  Nemokame brangiai, mokame pigiau nei kituose rajonuose. Už vandenį mokame brangiausiai Lietuvoje. Todėl ir nėra pinigų išplauti. Nes vanduo aukso vertės.

  Prieš 5 mėnesių
 • TIC-as

  atsakymas į: Pastaba Nuoroda

  Anykščiai -upių ir ežerų kraštas. O šias metais gamta nepagailėjo vandens iš debesų, tai lietaus vandens nemokamai pripila, net ir semti nereikia iš upės.
  Kur ŠVARŪS, IŠKVEPINTI KONTEINERIAI? TURISTAI NEBEVAŽIUOJA!!!
  Komunalinio direktoriau, ar norit Anykščius "Smirdykščiais" paversti?

  Prieš 5 mėnesių
 • Kristina

  atsakymas į: TIC-as Nuoroda

  ar čia tu ?

  Prieš 5 mėnesių
 • siukslintoja

  Nuoroda

  kazin kiek kainuotu,kad patiems reiketu issivezti siuksles. dabar vsi protingi sumete i konteinerius ir vezkit o kiek tas viskas kainuoja ne vienas nepagalvoja. KIK stipri buhaltere Angiele moka skaiciuoti ir nuklidymo neturi buti

  Prieš 5 mėnesių
 • MAT

  atsakymas į: siukslintoja Nuoroda

  kažin ar stipri buhaltere Angiele gali paskaičiuot kiek kaštu tenka padengti šiukšlintojui, kai dėl 2-jų kibirų surinktų atliekų atvažiuoja 2-ų sunkiasvoriai ekipažai, kiekviename po 3-is darbuotojus (vairuotojas +2 surinkėjai). Dar gal gali paskaičiuot ir spalvotu markeriu nupiešti palyginimą kiek kainuotų vienas ekipažas su dviejų ar trijų sekcijų surinkimo konteineriu?
  Kaip Tamsta rakoavoji ar po takių paskaičiavimų Šapokus būtų patenkintas stiprios buhalterės informaciniu pranešimu?

  Prieš 5 mėnesių
 • kažna,

  atsakymas į: MAT Nuoroda

  kiek papildomai prie šiukšlių kūbine metra kainas prisrokuoja šiukšlių rokovuotojų tarybos nario ir dar vieno tarybos nario žmonos alga, jaučiu po kokį vieną euriuką papildamai.

  Prieš 5 mėnesių
Įkelti daugiau