Ar draudžiate savo turtą?

Dienos anekdotas

Policininkas sustabdo automobilį:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams?
Vairuotojas išlipa iš automobilio ir išbąla kaip kreida. Policininkas pakartoja:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams? Vairuotojas atrėžia:
- Kam rūpi tie žibintai?! Kur dingo namelis ant ratų?!

Komentaras

X - man: „Turbūt ponai seimūnai pamiršo, kad dar tūkstantis devyni šimtai devyniasdešimt antrųjų metrų pavasarį, kai pirmą ir šiol paskutinį kartą buvo skelbiami pakartotiniai Seimo rinkimai visoje Lietuvoje. Tuomečiai sociologai ir politologai pergalę juose žadėjo centro, liberaliosioms politinėms, tuo tarpu Lietuvos Demokratinei Darbo partijai kažin kieno darytos apklausos žadėjo viso labo nepilnus dvidešimt procentų. O kas gavosi? LDDP triuškinančiai laimėjo absoliučią daugumą, nes ko daugiau reikėjo ir tikėtis kai prieš tai Seime pašeimininkavo devyniasdešimt šeši Sąjūdžio deleguoti deputatai į Aukščiausiąją Tarybą. Dabartiniu atveju, kai pasižiūri apklausas ir pamatai kie žmonių pasitiki politinėmis partijomis ir kiek pasitiki politinėmis partijomis, koks jų procentas nėra tvirtai apsisprendęs eitų į rinkimus ar ne, jei jie vyktų artimiausiu laiku, drąsiai galima teigti, kad nemaža dalimi šviežiai paskelbtus priešlaikius Seimo rinkimus laimėtų politiniai marginalai, pažadėję rinkėjams pokyčius ir permainas, proveržius veržlius, bei šviesų kelią į Lietuvos rytojų.
Panašu ir labai panašu, kad kai ne kurios politinės partijos, tiesiog nepraleido progos pasireklamuoti kalbėdamos apie pirmalaikių Seimo rinkimų svarbą šių dienų mūsų Tėvynės kontekste."

Skaityti komentarus (3)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių rajono savivaldybės gydytoją Vaivą Daugelavičienę.
Pokalbis apie Anykščių rajone išaugusį  susirgimų  tuberkulioze skaičių.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kiek dar?...

  Nuoroda

  ...n...kartų buvo klausiama,kai tik "sumirga"šios "la daktarės"pavardė:ką konkrečiai ji gydo,koks jos konkretus darbas,už ką ji ATSAKINGA ir t.t?.Ar be tokių"specialisčių"Anykščiai žlugs?Bet deja-atsakymo nėra?Tai kiek dar tokių,į ją panašių, sėdi mokesčių mokėtojams "ant sprando"?Ar ne LAIKAS rimčiau pagalvoti kokią pridėtinę naudą rajonui duoda tokie"specialistai",kurie už"gydymą" dar gauna gana solidų atlyginimą?

  Prieš 3 mėnesių
 • na ir kur

  Nuoroda

  begti ,kas kad skelbiat,jus dirbt turit ,nes mes jums alga mokam ,ponia,geguciu ir vangu dabar daug

  Prieš 3 mėnesių
 • Popierinis gydytojas

  Nuoroda

  Statistikos ataskaita. Ką siūlo savivaldybė, kai institucija dėl visuomenės apsaugos?
  Autobusai, kuriais važinėja džiovininkai, nevalomi ir nedezinfekuojami, žmonės rajono provincijoje pasitikrinti sveikatą sąlygos nesudaromos nors 1 kartą per metus. Išvada-Skęstančiųjų gelbėjimas -pačių skęstančių reikalas.

  Prieš 3 mėnesių
 • nu ir pasakyk

  Nuoroda

  konkreciai ,ka tamsta tuo klausymu padarei ,turbut nieko

  Prieš 3 mėnesių
 • Senolis

  Nuoroda

  Kokios jos funkcijos,paskaityti iš lapo apie tai,ką turi žinoti PSPCentras ir pasiimti atlyginimą?

  Prieš 3 mėnesių
 • Rimgaudas

  Nuoroda

  Matai,kas daros.

  Prieš 3 mėnesių