akcija

Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių socialinės gerovės centro vadovą Sigitą Petravičių.


Pokalbis apie Anykščių socialinės gerovės centro veiklą.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Grazina

  Nuoroda

  Bendravimo seimos problema mes sprendziame paprasciausiu budu : vakare uzdegam zvake , pasistatom vyno buteli arba brendzio ir bendravimas tesiasi vos ne iki paryciu , o savaitgaliais net ir iki kitos dienos pusiaudienio.

  Prieš savaitę
 • Paprastinas

  atsakymas į: Grazina Nuoroda

  dėl tokio užsitęsiančio problemų sprendimo gimdosi kitos problemos, o kartais ir skaudūs įvykiai. Ar už tai prisiimate atsakomybę už pasekmes, kai baigiasi alkoholis ir apsvaigusi "romantika".

  Prieš savaitę