Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (1)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistę Editą Jurčiukonienę.
Pokalbis apie tarakonus.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • kokia ji

  Nuoroda

  sveikata stiprina ir kieno

  Prieš 3 dienas
 • Taigi

  Nuoroda

  Naikinti reikia, ne atskiriems butams, bet visam namui iš karto.

  Prieš 6 dienas
 • :)

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  ir įvesti socializmo valdymo komunistinę santvarką tarakonų respublikoje

  Prieš 6 dienas
 • Savininkas

  Nuoroda

  Jei tarakonai būtų privačiam name tai sakytų labai netvarkinga šeimininkė gyvena ir gėda būtų bet kam pasiskųsti. O čia, net ant viso rajono giriasi kokie netvarkingi, apsileidę gyvena.

  Prieš savaitę
 • pastebėjimas

  atsakymas į: Savininkas Nuoroda

  čia pigiausia reklama Anykščių žinomumui pasiekti, o iš to galima neblogai kokius metus uždirbti. Kiekvienoje netvarkoje yra savos tvarkos taisyklės, reikia tik susiorientuoti.

  Prieš savaitę
 • Kvailesnio savininko neteko matyti

  atsakymas į: Savininkas Nuoroda

  Nevisprotis tu. Namo ir daugiabučio lyginti neįmanoma. Bute gali būti bet koks pedantas, bet jeigu kažkur name bus tarakonų židinys, jie vis tiek pas tave ateis. O name jeigu išsinaikinsi, tai jų ir nebus.

  Prieš savaitę
 • TVIC

  Nuoroda

  Įgyvendinat patvirtintą Anykščių r. savivaldybės strateginio 2018-2020 metų veiklos plano programos 1 programos „Darnios kurortinės plėtros programa“ 1.2.1.17 priemonę „Turizmo projektų įgyvendinimas“, pasinaudojant skirta parama centro projektui "Anykščių turizmo resursų rinkodara ir viešinimas Lietuvoje bei užsienyje, įgyvendinat darniojo turizmo principus" numatome viešinti naujus pažinimui skirtus maršrutus, kur turistai betarpiškai galėtų susipažinti egzotiškais gyviais -tarakonais. Kartu , bendradarbiaujant su savivaldybės visuomenės sveikatos biuru numatoma ir planuojama rengti tarakonų varžybų stebėjimą, kaip egzotiški gyviai įveikia kliūčių ruožus ir pasiekia finišą kur yra maistas.
  Tikimės, kad šis projektas turės platų susidomėjimą tiek šalies tiek ir pasaulio mastu. Skirta projektui įgyvendinti parama padės garsinti Anykščius, kaip unikalų pasaulio tašką, kur daug gyvos gamtos, pramogų ir paslaugų, skirtų turistui.

  Informacija parengta pagal Anykščių TVIC pranešimą spaudai

  Prieš savaitę
 • I Sv

  Nuoroda

  Pirmiausia reikia k.reiptis i seniuna

  Prieš savaitę
 • kaimynė

  atsakymas į: I Sv Nuoroda

  tai kad seniūnas išgeria ryte 100 gr, per pietus 200 gr. šnapso ir jam viskas gerai, o kam dėl kaimynės negerai- nusipirkit namą- pasiūlys seniūnas.

  Prieš savaitę
 • Sv.

  Nuoroda

  Prašau paaiškinti kaip elgtis, jei daugiabutyje gyvenanti kaimynė kaupia savo bute iš konteinerių atsineštus daiktus ir maisto produktų likučius. Daugiabučio laiptinėje baisus dvokas nuo jos buto. Į savo butą ji nieko neįsileidžia.

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau