Ką manote apie vegetarus?

Dienos anekdotas

Pokalbių laidoje vedėjas klausia sveikatos ministrės:
- Kaip manote, ar Mėnulyje yra gyvybė?
Ministrė:
- Žinoma, ten viršuje juk kiekvieną vakarą dega šviesa.

Komentaras

kaip čia taip gaunas.:„Jūs man paaiškinkit. Tai Tutkus išsireikalavo, kad jį atleistų? Taip išeina. Nu ir būdą surado, kaip atleisti. O tai tuo pačiu būdu negalima atleisti ir Vaičiūno?"

Skaityti komentarus (9)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių menų centro direktorių Tomą Tuskenį.
Pokalbis apie Anykščių koplyčios teritorijos sutvarkymo projektą.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nedaryk gedos tomaii

  Nuoroda

  Savo artimiesiems ir pažystamiemiems taip galvodamas .Pamiršk Tomai ,ta plota apie koplyčia,pamiršk ir Neerzinkit žmoniu .

  Prieš 4 dienas
 • Peticija

  Nuoroda

  Visi turim pasirašyt ,kad prieštaraujam ka nors daryt šioje vietoje .Źvakute ar koks paminklelis ,skulpturele gali būt ,bet ne Kas kita.Kaip tuskenis nupušo sededamas šiltoj kedej ? O gal reikia naujo vadovo ? Šitas kažkaip linksta ne I ta puse.Pinigai pinigeliai pinigai ,va kur šuo pakastas .

  Prieš 5 dienas
 • Išprotejo ?

  Nuoroda

  Vaikuti ,išsiplauk galvele ,jei tau kapines nesvarbios.? Kaip tevai gali ta girdet ,juk lanko bažnyčia ,o sūnus kažkoks neaiškus .Mes,lietuviai ,turim savo proteviu atminima gerbt ! Kodel statomi kažkokie paminkla I kažkokiems partizanams ,veikejams ir kitiems ? Svarbūs žmones ? O man svarbi vieta Mano proseneliu vieta ! STOP tokiom tuskelio nesamonem !!! Pasieksim ir institucijas kai reikes ,nepavyks.

  Prieš 5 dienas
 • vietinis

  Nuoroda

  Manyčiau , kad T.Tuskenio mintis yra klaidinga ir netoleruotina.Ši vieta buvo ir bus kapinaitės. Darykit ką norit .Nemanau , kad kas nors sožinojęs apie tai norės statyti namą ir gyventi jame.Tikrai ne visi kauleliai perlaidoti ir perkelti į kitas vietas !

  Prieš 5 dienas
 • įdomu

  Nuoroda

  kiek politikų, tarybos narių domėjosi šiuo projektu 208-ais. Ar apskritai vyko diskusijos dėl idėjos ir koncepcijos tinkamumo. AR TIK APSIRIBOJAMA TUO BIUROKRATINIU RĖMELIŲ, KAD PROJEKTUI SKIRTOS LĖŠOS ATITINKA FINANSAVIMUI SKIRTAS GAIRES?
  Gal gali kas iš paprastų piliečių, kam rūpi bendrųjų viešo naudojimo erdvių pakeitimai, paprašyti ataskaitos iš SAVO išrinktųjų deputatų pateikti tokius vertinimus.

  Prieš mėnesį
 • įdomu

  atsakymas į: įdomu Nuoroda

  Klausimas - 2018-ais, ne 208-ais.

  Prieš mėnesį
 • Saulius Rasalas

  Nuoroda

  Ar jau atsisakyta minties perkelti civilinę metrikaciją iš koplyčios į Okuličiutelės dvarelį? Jei bus perkelta paslauga, tai gali pasikeisti koplyčios aplinkos koncepcija.

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  atsakymas į: Saulius Rasalas Nuoroda

  šventų Kalėdų dieną paaiškinkite, kaip valdžios atstovas. Kokios koncepcijos yra pateiktos tarybai ir koks projektinis sprendimas yra numatytas finansuoti, ar jau finansuojamas.
  Labų darbų ir metų gražių visiems.
  Linkėjimai.

  Prieš mėnesį
 • Saulius Rasalas

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  Pateikta 2015 metų birželio mėnesį Tarybos vadovui. Tiksliai dienos nepasakysiu. Buvo objekto apžiūra, diskusija.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau