Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

V. STANKEVIČIENĖ - 6.2%
V. KVASAUSKIENĖ - 1.4%
L. JACUNSKIENĖ - 6.5%
E. ŠALTENĖ - 1.1%
L. RAGAUSKIENĖ - 15.9%
G. JANULIENĖ - 1.1%
B. PRANSKŪNIENĖ - 0.4%
A. VALAITIENĖ - 2.5%
R. JANKIENĖ - 9.1%
K. LIUTKIENĖ - 9.8%
L. SLAPŠIENĖ - 7.2%
R. BURNEIKIENĖ - 4%
R. VIRŠYLIENĖ - 5.1%
A. BARTULIENĖ - 10.1%
J. ABRAŠKEVIČIENĖ - 3.3%
R.SRAZDIENĖ - 5.8%
R. PACIŪNIENĖ - 8.3%
R. BAGOČIŪNIENĖ - 1.8%

Viso balsų: 276
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 21, 2021

Dienos anekdotas

- Каip planuoji praleisti vasarą?
- Birželį ir liepą būsiu namuose, o rugpjūtį jau reikės aplankyti parduotuvę...

Komentaras

Leonas Alesionka - apie galimybių pasą:„Vertinu gerai. Ypač tada, kai skiepai bus laisvai prieinami ir tereikės tik noro pasiskiepyti. Kitos pasaulio šalys ruošiasi eiti būtent šiuo keliu. Persirgęs ir paskiepytas yra nepavojingas nei sau, nei šeimai, nei visuomenei."

Skaityti komentarus (7)

Jei pabodo sėdėti namuose, pats laikas patirti kažką naujo ir aplankyti neatrastas Lietuvos vietas ar netolimą užsienį. Savaitgalio išvyka automobiliu gali padovanoti daugybę smagių emocijų, todėl siūlome jums išbandyti šias 8 kelionės kryptis, kurios padės atitrūkti nuo kasdienių darbų ir pasimėgauti kokybišku poilsiu. Jei nesate užtikrinti, kad jūsų transporto priemonė be jokių nesklandumų leis pasiekti kelionės tikslą, apsilankykite TRODO.LT automobilių detalių parduotuvėje, kurioje rasite viską, ko tik gali prireikti atnaujinant savo transporto priemonę. Neleiskite, kad jus nugalėtų tingulys – šios kelionių idėjos tikrai praturtins įspūdžių bagažą!

Kadagių slėnis

Keista, tačiau ne visi Lietuvos gyventojai yra girdėję apie šią nuostabią Kauno rajone esančią vietą. Tai – Arlaviškių kaimo pakraštyje įkurtas gamtos draustinis, kuris garsėja įrengtu pėsčiųjų taku. Įdomu tai, kad kadagys yra vienintelis Lietuvos augalas, kuris pasižymi ypatingai stipriomis dezinfekuojamomis ir gydomosiomis savybėmis, todėl Kadagių slėnyje naudinga apsilankyti ir sveikatinimosi tikslais. Kadagių slėnio trasa yra 1,3 km ilgio, todėl ją nesunkiai įveiks ne tik suaugusieji, bet taip pat ir vaikai. Vertėtų nepamiršti fotoaparato – atsiveriantis vaizdai tiesiog užgniaužia žadą. Viešėdami netoli Kauno galėsite aplankyti ir kitus dėmesio vertus objektus: Šaltinių taką, Žalgirio mūšio memorialinį parką, Žiegždrių atodangą, Kauno IX fortą, Lietuvos liaudies buities muziejų, ir t.t. Jei gyvenate Kaune ar netoli šio miesto, tikėtina, kad daugumą populiariausių objektų jau esate aplankę, tačiau šio miesto apylinkėse taip pat galima rasti ir tokių „perliukų“, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių nesulaukia didelio susidomėjimo.

Labanoro regioninio parko apžvalgos bokštas

Kuo ypatingas šis objektas? Tai – šiuo metu aukščiausias apžvalgos bokštas visoje Lietuvoje, nuo kurio viršūnės atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Labanoro apžvalgos bokštas yra net 36 metų aukščio, o užkopus į viršų galima pasigrožėti ežeringu kraštovaizdžiu. Į Labanoro regioninį parką verta vykti ne tik dėl apžvalgos bokšto, bet taip pat ir dėl pažintinio tako, kurį įveikti tikrai nebus labai sudėtinga (pažintinio tako ilgis – maždaug 2 km). Keliaudami pažintiniu taku galėsite artimiau susipažinti su regioninio parko gamta, augalija ir gyvūnija. Informaciniuose stenduose yra pateikiama informacija apie pelkių ir ežerų ekosistemas, girioje aptinkamus į Raudonąją knygą įtrauktus augalus ir gyvūnus, ir t.t.

Varnikų pažintinis takas

Tai – ganėtinai trumpas (3,5 km ilgio) pažintinis takas, kuris džiugina išskirtiniais vaizdais. Pelkėtos pažintinio tako vietos yra išklotos medinėmis lentelėmis, todėl žygiuoti šiuo pažintiniu taku tikrai nebus pernelyg keblu. Pažintiniame take yra įrengta 10 informacinių stotelių, kuriose žygeiviai supažindinami su šioje vietovėje aptinkamomis gyvūnų ir augalų rūšimis. Įveikę pažintinio tako trasą galėsite pasukti link Trakų pilies ir pasivaikščioti po apylinkes. Niekam ne paslaptis, kad Trakai garsėja ne vien tik lankytinais objektais, bet taip pat ir nuostabaus skonio kibinais.

Augustavas

Jei nuspręsite aplankyti kaimynines šalis,  galite planuoti savaitgalio kelionę į Augustavą. Šis miestas neretai yra lyginamas su Trakais, ir turime sutikti, kad panašumų yra ne taip ir mažai. Vis dėlto, tikrai nereikėtų galvoti, kad šiame mieste nepamatysite nieko naujo. Daugumą keliautojų Augustavas ypatingai žavi naktį: tamsiuoju paros metu atrodo, kad lankomasi visai kitame mieste. Taigi, jei nuspręsite čia apsilankyti, planuokite kelionę su nakvyne! Kitą dieną galėsite aplankyti Biebžos nacionalinį parką, kuris yra didžiausias visoje šalyje. Čia tikrai patiks mėgstantiems ilgiau pasivaikščioti: nusipirkę lankytojo bilietą gausite žemėlapį, kuris padės jums paprasčiau orientuotis vietovėje (pasivaikščiojimo metu reikės įveikti maždaug 8 kilometrus).

Akmenų rūžos pažintinis takas

Šis pažintinis takas įsikūręs Tytuvėnų regioniniame parke. Akmenų rūžos pažintinis takas žavi ne vien tik dėl čia esančių akmenų kiekiu (čia taip pat išvysite ir daugybę akmens skulptūrų), bet taip pat ir šios vietovės istorija: teigiama, kad šis ruožas susiformavo prieš 10-14 tūkstančių metų, kuomet tirpo paskutinieji ledynai. Pažintinio tako ruožas yra ganėtinai neilgas – jis siekia maždaug 1,3 km. Akmenų rūžos pažintinis takas yra įsikūręs šalia Kiaunorių miestelio, esančio šalia kelio atkarpos Tytuvėnai-Šiauliai. Tytuvėnų ir Šiaulių apylinkėse rasite ne vieną ežerėlį, kuris yra savaip žavus ir išskirtinis (pavyzdžiui, Bridvaišio ežeras yra pats paslaptingiausias – jis apipintas daugybe pasakojimų ir legendų). Kelionės metu taip pat galėsite užsukti į Šiaulius, kurie garsėja ne tik Auksiniu berniuku ar Geležine lape, bet taip pat ir Šokolado muziejumi, Chaimo Frenkelio vila, Šiaulių universiteto bibliotekoje įrengtu centų kambariu, ir t.t.

Didysis Kemerų raistas

Didysis Kemerų raistas – tai viena lankomiausių Latvijos vietų, kuri ypatingai žavi gamtos mylėtojus. Nors besilankantys Latvijoje ne visada nusprendžia čia užsukti, tačiau tikrai be reikalo: atsiveriantys vaizdai tiesiog atima  žadą. Didžioji tako dalis yra išklota medinėmis lentelėmis, todėl neverta rūpintis, kad pelkėtose vietovėse galite sušlapti kojas. Turėsite galimybę pasirinkti mažąjį (apie 1,5 km) arba didyjį (maždaug 3,7 km) taką, o kelionės metu taip pat galėsite stabtelėti prie apžvalgos bokšto ir užkopti į jo viršūnę – iš čia atsiveria tiesiog pasakiško grožio vaizdas. Džiugina ir tai, kad šį taką galima ištisus metus lankyti nemokamai.

Anykščiai

Tai – vienas tų Lietuvos miestų, kuriame visada rasite, ką nuveikti. Anykščiuose galėsite aplankyti prieš kelerius metus įrengtą Medžių lajų taką, kuris garsėja ne tik Lietuvoje, bet taip pat ir visose Baltijos šalyse bei Rytų Europoje. Taip pat čia galėsite aplankyti Angelų muziejų, Burbiškio dvarą, Labirintų parką, nuvykti į Niūronių kaime esantį Arklio muziejų, ir t.t. Daugumai mūsų šalies gyventojų Anykščiai asocijuojasi su Puntuko akmeniu bei Laimės žiburiu, todėl tikrai verta aplankyti ir šiuos du objektus. Lankydamiesi šiame mieste rasite ne vieną pasivaikščiojimui įrengtą taką, todėl savaitgalis Anykščiuose bus tikrai turiningas.

Vilnius

Nors daugumai mūsų Vilnius asocijuojasi vien tik su senamiesčio objektais, tačiau galite net neabejoti, kad čia galėsite aplankyti kur kas daugiau įsimintinų vietų. Tikrai neverta apsiriboti vien tik miesto centru – taip pat galite nuvykti į Karoliniškių rajoną, kuriame turėsite galimybę aplankyti Televizijos bokštą, pasivaikščioti Pasakų parke ir tamsiuoju paros metu pasigrožėti meninėmis instaliacijomis. Taip pat rekomenduojama aplankyti Verkių regioninį parką, Pučkorių atodangą ir Belmonto krioklius, Europos parką, ir t.t. Visai šalia sostinės taip pat rasite įvairių pažintinių takų, kurie sužavės aktyvų laisvalaikį mėgstančius keliautojus. Jei oras nebus labai palankus, tikrai nereikės atidėlioti savaitgalio planų: Vilniuje rasite gausybę dėmesio vertų muziejų, kurie patiks ne tik suaugusiesiems, bet taip pat ir vaikams.

Pasirūpinkite, kad jūsų kelionė būtų ne tik smagi, bet taip pat ir saugi. Jei pastebite tam tikrus automobilio darbo sutrikimus, nevertėtų jų ignoruoti: išsiaiškinkite to priežastis, o TRODO.LT internetinėje parduotuvėje turėsite galimybę rasti tikrai gausų įvairių automobilio dalių pasirinkimą. Džiugina ne tik prekių gausa, bet taip pat ir palankios produkcijos kainos, todėl apsilankykite čia jau dabar!

Užsak.Nr.1065