Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (3)
Jau nuo 2009-ųjų metų pavasario Anykščių Turizmo informacijos centras, siekdamas suvienyti rajono turizmo paslaugų teikėjus, rengia įvairius susitikimus, skatina paslaugas teikiančias organizacijas bendradarbiauti tarpusavyje. Šiuo tikslu sausio 14-15 dienomis grupė Anykščių rajono paslaugų teikėjų, kurią sudarė kaimo turizmo sodybų savininkai, Anykščių turizmo informacijos centro, apgyvendinimo, maitinimo ir jodinėjimo paslaugas teikiančių įmonių atstovai, dalyvavo pažintinėje kelionėje Veisiejai-Lazdijai-Seinai-Punskas.

 

 

Jau nuo 2009-ųjų metų pavasario Anykščių Turizmo informacijos centras, siekdamas suvienyti  rajono turizmo paslaugų teikėjus, rengia įvairius susitikimus,  skatina paslaugas teikiančias organizacijas bendradarbiauti tarpusavyje. Šiuo tikslu sausio 14-15 dienomis grupė Anykščių rajono paslaugų teikėjų, kurią sudarė  kaimo turizmo sodybų savininkai, Anykščių turizmo informacijos centro, apgyvendinimo, maitinimo ir jodinėjimo paslaugas teikiančių įmonių atstovai,  dalyvavo pažintinėje kelionėje Veisiejai-Lazdijai-Seinai-Punskas. Kelionės metu buvo lankomos kaimo turizmo sodybos, įžymios vietos, susitikta su Lazdijų  krašto turizmo paslaugų teikėjais ir valdžios atstovais.


Kelionė prasidėjo susitikimu su Veisiejų seniūnu, kuris išsamiai ir gyvai pristatė miestelį ir jo įžymybes. Mietelį garsina jame gyvenęs esperanto kalbos kūrėjas  L.Zamenhofas, vieninteliai Lietuvoje muzikos ir šviesos fontanai, tarptautiniai plenerai „Veisiejų pavasaris", graži bažnyčia, kurios požemiuose ilsisi bažnyčios fundatorių kunigaikščių Oginskių palaikai. Veisiejų technologijos mokyklos mokomojoje kaimo turizmo sodyboje buvo ragaujamos  kulinarinio paveldo patiekalas „Dzūkiškos bandos".

 Lydimi Lazdijų turizmo informacijos centro komandos aplankėme naują Turizmo informacinį centrą, kuriame mūsų delegaciją priėmė Lazdijų rajono vadovai ir kaimo turizmo sodybų savininkai. Lazdijų meras Artūras Margelis pristatė savo rajoną ir pasidžiaugė pasiekimais įsisavinant Europos Sąjungos fondų lėšas. Rajono vicemeras Benius Rūtelionis sveikino  mūsų rajono komandą aplankius Dzūkiją ir išreiškė tolimesnio bendradarbiavimo viltį.

Antrąją kelionės dieną  poeto ir vyskupo Antano Baranausko 175-ųjų gimimo metinių proga anykštėnų komanda aplankė Seinų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo baziliką - poeto amžinojo poilsio vietą.

Susitikime su Punsko viršaičiu , turėjome galimybę susipažinti su šios, 75 procentus gyventojų lietuvių turinčios vietovės, kasdienybe ir gyvenimo aktualijomis, lankėme Lietuvių kultūros namus, Krašto muziejų, naujai kuriamą istorinę jotvingių  gyvenvietę.   Neišdildomą įspūdį  paliko žmonių šiluma ir paprastumas.

Visi gavome nepamirštamą bendruomeniškumo ir draugiškumo pamoką.

Anykščių turizmo informacijos centras dėkoja Lazdijų turizmo informacijos centrui už atvirą ir nuoširdų norą bendradarbiauti, Lazdijų rajono savivaldybės administracijai už svetingumą ir priėmimą, Anykščių rajono savivaldybės administracijai už pritarimą šios kelionės idėjai, Kūno kultūros ir sporto  centro vadovybei už pagalbą ir paramą, o visiems dalyvavusiems už entuziazmą, žingeidumą ir norą mūsų rajoną padaryti kuo patrauklesnį turistams.

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta