Šeštadienį Anykščių kartodrome prasidėjo vasaros kartingo sezonas – vyko Motorsporto kartingo taurės I etapas. Pirmose sezono varžybose dalyvavo 22 lenktynininkai. Varžybas laimėjo Š.Bruzgė jis pasiekė ir geriausią vieno rato važiavimo rezultatą (0:54,99). Anykštėnas Š.Gruzinskas užėmė 2-ąją, T.Rudokas – 4-ąją, R.Vitkus – 6-ąją vietą. Šeštadienį Anykščių kartodrome prasidėjo vasaros kartingo sezonas – vyko Motorsporto kartingo taurės I etapas. Pirmose sezono varžybose dalyvavo 22 lenktynininkai. Varžybas laimėjo Š.Bruzgė jis pasiekė ir geriausią vieno rato važiavimo rezultatą (0:54,99). Anykštėnas Š.Gruzinskas užėmė 2-ąją, T.Rudokas – 4-ąją, R.Vitkus – 6-ąją vietą.
Kultūros sostinės gyventojai pageidauja ramybės
Kurklių bendruomenės socialinių tinklų grupėje sekmadienio rytą pasirodė įrašas:
„Svarbiausios nuostatos:
Nakties laikas: 22:00–7:00 val.
Šiuo metu turi būti užtikrinama gyventojų ramybė ir...























869037 472337The very good intreguing articles maintain me coming back here time and time once more. thank you so considerably. 903014