Anykščių rajono taryba pritarė, kad savivaldybė įgyvendintų europinį beveik pustrečio milijono vertės projektą „Sumažinti pažeidžiamų visuomenės grupių gerovės teritorinius skirtumus (II etapas)“.
Šiuo projektu Anykščiuose, Ažupiečių g.2 A, planuojama 10 – čiai intelekto ir psichikos negalią turintiems asmenims įkurti grupinio gyvenimo namus. Įrengtuose butuose gyventų po vieną ar du asmenis. Tame pačiame pastate taip būtų įrengtos patalpos šiuos asmenis aptarnaujančiam personalui.
Projektu taip pat suplanuota įrengti socialines dirbtuves 20-ties asmenų užimtumui ir integracijai užtikrinti.
Planuojama bendra projekto preliminari vertė – 2 343 376,42 Eur, iš jų ES fondų investicijų lėšos – 1 991 869,95 Eur, pareiškėjo lėšų dalis – 351 506,47 Eur.






















Sodros pastatas tam ir nupirko
puikiai sasivaldybe suka varkes , tyliai ramiai net neturint gyventoju sutikimo
Bus kur Ratauta apgyvendinti
Būtina apgyvendinti greta šaukių sąjungos, nes jie labai rūpestingi