Audronė PAJARSKIENĖ, Anykščių A. Baranausko ir A.Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus direktorė, apie Šeimyniškėlių piliakalnį:„Mes esame tik edukacijų aikštelė. o visas dėmesys į piliakalnį. Ten istorija.“
Kalba ir nesupranta Pajarskienė, ką kalba. Ji sako, kad tas edukacinis centras yra priepilyje. Nesąmonė. Priepylis yra taip pat paminklinė piliakalnio erdvė, kur negali būti jokių statybų, o ta verbickinė pilies imitacija yra už priepilio zonos, buvusiuose ir išpirktuose kolektyvinio sodo skypuose. Tad apie jokį priepylį negalima ten kalbėti. O va dėl aikštelės, tai asfaltuoti galima tik tai, kas nėra piliakalnio ir jo priepylio teritorija, vadinasi, ne iki pat dabartinio žvyro aikštelės, o ženkliai mažiau, arčiau kelio. O Audronė viską suplaka, nes nesupranta.
Muziejus jau pavirto kulturke, kažkokie kultūrinaminiai renginiai, kažkokios edukacijos, nes po edukacijom gali bet ką pakišti, gali pinigautis kaip tik nori, viską vadindamas edukacija. Totali stagnacija.
Muziejuje yra istorinio paveldo skyrius ar nėra? Gal iš esmės muzijieninkystės rajono savivaldybės kultūros politikoje nebėra kaip tokios veiklos, tai edukcijų įstaga gali būti ir ne biudžetinė, o viešoji, užsidirbanti pajamas savo darbuotojų išlaikymui iš teikiamų edukacinių paslaugų ir kičio pardavimų.
Dar viena burbuliuojanti kalakutė raudonu pagurkliu ir nušutusiais ryžais plaukais
Kalba ir nesupranta Pajarskienė, ką kalba. Ji sako, kad tas edukacinis centras yra priepilyje. Nesąmonė. Priepylis yra taip pat paminklinė piliakalnio erdvė, kur negali būti jokių statybų, o ta verbickinė pilies imitacija yra už priepilio zonos, buvusiuose ir išpirktuose kolektyvinio sodo skypuose. Tad apie jokį priepylį negalima ten kalbėti. O va dėl aikštelės, tai asfaltuoti galima tik tai, kas nėra piliakalnio ir jo priepylio teritorija, vadinasi, ne iki pat dabartinio žvyro aikštelės, o ženkliai mažiau, arčiau kelio. O Audronė viską suplaka, nes nesupranta.
Muziejus jau pavirto kulturke, kažkokie kultūrinaminiai renginiai, kažkokios edukacijos, nes po edukacijom gali bet ką pakišti, gali pinigautis kaip tik nori, viską vadindamas edukacija. Totali stagnacija.
Muziejuje yra istorinio paveldo skyrius ar nėra? Gal iš esmės muzijieninkystės rajono savivaldybės kultūros politikoje nebėra kaip tokios veiklos, tai edukcijų įstaga gali būti ir ne biudžetinė, o viešoji, užsidirbanti pajamas savo darbuotojų išlaikymui iš teikiamų edukacinių paslaugų ir kičio pardavimų.