Juozas R.: „Anykštėnai pagirtų valdžią už protingą sprendimą – geriau iš biudžeto sumokėti prašomus 200 tūkstančių, nei statyti turguje už 2 ar 4 milijonus. Sodros pastatas lengvai pritaikomas įvairioms reikmėms. Pastatas, kuris vertas 5 milijonų, atiduodamas vos ne veltui! Valdžios žmonės, pakrapštykite pakaušius, jūsų laukia geriausias šios kadencijos sprendimas.“
vertas 5 milijonu ,o preduodamas tik uz 200K ,tai ko tas Ratautas neperka kartu su Anyksta susidejes ,milijonierium pavirstu is visuomenes pajuokos objekto.Zurnalistai juo naudojasi ,kad Tubiui ikasti ,o senolis to jau nebesupranta
Gerb. Ratautas teisus: buvęs Sodros pastatas geriau tinka tam menų centrui. Kam naikinti Anykščių turgų? Ar anykštėnų kas nors atsiklausė? Kodėl keli asmenys sprendžia už visus gyventojus? Ar čia tokia „demokratija”? Ar du milijonus skirt menams yra adekvatu, kai Anykščiuose tiek nepasiturinčių ir bedarbių?
Tik tikras komunistas, po tiek metų gyvenimo kapitalizmo sąlygomis, gali taip nusikalbėti. Pastatas visados vertas tiek, kiek už jį rinkoje moka. Kas daug energijos išlieja kojoms, tam trūksta deguonies galvai.
Panašu kad Juozui sulaukus garbingo amžiaus smegenis klimaksas pradėjo spaust ir žinau kaip tai galimėtu išgydyti, ogi yra tokia Svėdasų Jadzė tai manau jie puikiai sutartu ir mažiau čia savo tų nesamonių rašinėtu. Tai brūkštelk Juozuk čia susirašysit su Jadze prilėksi pas ją su dviračiu ir manau gerai laika kartu praleisit
A kū tau užkliudžiau? Ar pyksti kai teisyby garodyju ape paždus katre jau nuzbodi ir atroda panašiai kaip pre kalchozū laikū kai visi valdžioj melava a kalchizi prirašinėja pasekimus del partijas ir da voge kas pre ka priveja.
Tas Juza irgi atroda iš kalchozū valdžias unt partijas prapilta jaučia nujoja raijkoman atsisėst. Teip kad ndek unt tas pačias lekštes!
Savivaldybei žmonės nerūpi. Svarbu įsisavinti kuo brangesnius projektus.
vertas 5 milijonu ,o preduodamas tik uz 200K ,tai ko tas Ratautas neperka kartu su Anyksta susidejes ,milijonierium pavirstu is visuomenes pajuokos objekto.Zurnalistai juo naudojasi ,kad Tubiui ikasti ,o senolis to jau nebesupranta
Tu pirk.
Jūs ne senolis?Gal tėvai ne senoliai?Begėdis esate
Matyt toks tokį užtaria…
Ir kokia žurnalistams ir Ratautui nauda iš Tubio kandžiojimo? Nauda būtų Tubiui pataikauti.
Gerb. Ratautas teisus: buvęs Sodros pastatas geriau tinka tam menų centrui. Kam naikinti Anykščių turgų? Ar anykštėnų kas nors atsiklausė? Kodėl keli asmenys sprendžia už visus gyventojus? Ar čia tokia „demokratija”? Ar du milijonus skirt menams yra adekvatu, kai Anykščiuose tiek nepasiturinčių ir bedarbių?
per rinkimus. Todėl nereikia verkti kai išsirenkat šimonytes ar tubius. Bausmė už negalvojimą.
Bet kiek savivaldybėje yra psichiškai emociškai nesveikų žmonių!
Tik tikras komunistas, po tiek metų gyvenimo kapitalizmo sąlygomis, gali taip nusikalbėti. Pastatas visados vertas tiek, kiek už jį rinkoje moka. Kas daug energijos išlieja kojoms, tam trūksta deguonies galvai.
Paskubėk į vaistinę, pabaigei vaistukus nuo psichinės ligos.
Durneli, skirk balansinę vertę (statybos ar pirkimo kainą) nuo pardavimo kainos, kurią apsprendžia rinka. Tikriausiai valdžios kontoroje dirbi.
Panašu kad Juozui sulaukus garbingo amžiaus smegenis klimaksas pradėjo spaust ir žinau kaip tai galimėtu išgydyti, ogi yra tokia Svėdasų Jadzė tai manau jie puikiai sutartu ir mažiau čia savo tų nesamonių rašinėtu. Tai brūkštelk Juozuk čia susirašysit su Jadze prilėksi pas ją su dviračiu ir manau gerai laika kartu praleisit
A kū tau užkliudžiau? Ar pyksti kai teisyby garodyju ape paždus katre jau nuzbodi ir atroda panašiai kaip pre kalchozū laikū kai visi valdžioj melava a kalchizi prirašinėja pasekimus del partijas ir da voge kas pre ka priveja.
Tas Juza irgi atroda iš kalchozū valdžias unt partijas prapilta jaučia nujoja raijkoman atsisėst. Teip kad ndek unt tas pačias lekštes!
Protingiems žmonėms Juozas išmintingas, o durniems- kitoks
Atsiprašau, perskubėjimą sumaišiau.
Skaityti- durniems žmonėms Juozas išmintingas, o protingiems- kitoks.
Durnas norintiems dalyvauti tose kombinacijose. Baisiai nepatogu, kai mato ir apie tai kalba.
Protingų sprendimų šiai valdžiai nereikia. Geri pasiūlymai keliauja į unitazą.
Uz durniu su iniciatyva