• Kontaktai
  • Reklama
  • Apie mus
  • Prisijungti
  • Prenumerata
  • Privatumo politika
Antradienis, 15 liepos, 2025
No Result
View All Result
Anyksta.lt
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
    • Lietuvos ir užsienio naujienos
  • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Premium Anykšta
  • Aukštaitiškas formatas
  • Gyvieji Anykščiai
  • Vox Populi
    • Laiškai
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Anykšta TV
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
    • Veiklos Anykščiai
  • Skelbimai
  • Prenumerata
  • Renginiai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
    • Ženklai ir žmonės
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
    • Lietuvos ir užsienio naujienos
  • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Premium Anykšta
  • Aukštaitiškas formatas
  • Gyvieji Anykščiai
  • Vox Populi
    • Laiškai
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Anykšta TV
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
    • Veiklos Anykščiai
  • Skelbimai
  • Prenumerata
  • Renginiai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
    • Ženklai ir žmonės
No Result
View All Result
Anyksta.lt
No Result
View All Result

Neįgaliesiems bus lengviau patekti į bažnyčią

ANYKŠTA
2024-07-03
Naujienos
15
Nuotrauka iš Anykščių parapijos feisbuko
Dalintis FacebookDalintis Twitter

Įrengtas įvažiavimas neįgaliesiems į Anykščių bažnyčios šventorių. Šia žinia feisbuke pasidalino Anykščių parapija.

„Anykščių šv. apaštalo ir evangelisto Mato parapijos klebonas dekanas P. Baniulis ir visa parapijos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja Anykščių miesto savivaldybės merui ir darbuotojams už padarytą gražų užvažiavimą neįgaliems žmonėms į bažnyčios šventorių pro šoninius vartelius. Tegul Viešpats dešimteriopai atlygina jums!“ – rašoma parapijos puslapyje.

Anksčiau skelbta, kad įvažiavimo neįgaliesiems įrengimas kainuos 7,5 tūkst. eurų. Tačiau, darbus pavyko atlikti tris kart pigiau. Iš rajono biudžeto įvažiavimo neįgaliesiems įrengimui buvo skirta 2 tūkst. 482 eurai.

Komentarai 15

  1. Mero patarėja says:
    1 metai ago

    Mero nuomone yra tokia. Savivaldybe ir meras yra Anykščiuose tam kad Vilniaus dvasinius ubagus, milijonierius linksminti ar jiems padėti dar vieną milijoną užsidirbti. Koncertai nemokami tik ties kryžkele…Yra invalidai, vaikai, pensininkai , vienišos mamos ir ukrainiečiai pabėgėliai kuriais privaloma rūpintis ir reikia rūpintis o ne linksminti Vilniaus tuštutes.

  2. Vyskupas Anupras says:
    1 metai ago

    Pažiūrėsim sukuo neįgalieji važinės su Audi ar Mėrsu . Tikrai Viešpats atlygins vysiems kadanors Dangūją.

  3. Jis toks says:
    1 metai ago

    Jeigu 3 x pigiau, tai dar nereiškia gerai. Ir tai nera kažkoks mėro nuopelnas, už kurį reikia kloniotis, o visuomenės balsavimu pritartas pasiūlymas.
    Pasustoja klaysimas ar už miesto viešąją infrastruktūrą ir jos įrengimus atsakingi valstybės tarnautojai gali pareikšti savo išvadas dėl atliktų darbų kokybės ir pilnumo, ar bus laukiama kokių valdžios pasiketimų, kad būtų ką kritikuoti, kaip dabar įprasta iš esamo mero ar anksčiau iš vicemero buvusio ir naujai paskirtojo?

  4. Pensininke says:
    1 metai ago

    Kaip reikia krikštyti,ženitis,kai miršta žmogus,kai ,keturnedelis, metinės,tai tada visi puola bažnyčion.Apsispreskite žmonės ar reikia jums tos tikėjimo ar iš baimės,o gal tikrai reikia… sutvarkė ir puiku,ne tiek visokių nesąmonių pripirkta,padaryta…stogeliai,tilteliai..po metų nebebus…vien gaidys miestelį darko, sriubos pakelio kopija.

    • žiūrėk, says:
      1 metai ago

      apie gaidžius ir gaidyną šiuo savivaldos periodu reikia atsiliepti pagarbiau, gali būti pagaidintas(-a)

      • Hh says:
        1 metai ago

        Gaidinkis pats(pati)…..

  5. Vladas says:
    1 metai ago

    Niekaip nesuprantu,kodėl valdžia turi daryti išvažiavimas ir dar be porankiu,tai grynai bažnyčios reikalas,parduotuves uz savo pinigus ir engia,kultui nepriklauso?

    • Pilietis says:
      1 metai ago

      Galimai tanstos pastaba teisinga. Pagal finansavimo projekto aprašą tokio pobūdžio įrenginiai ir ne visai ant savivaldybei priklausančios ženės negalimi.
      Tačiau, ko politinė valdžia nepadarys dėl bažnyčios prielankumo įgyjimo ir valdžios interesų tenkinimo, skirdami viešuosius biudžeto pinigus.
      Dėl panduso įrengimo neatitikimo pagal reikalvimus galima ir nediskutuoti.
      Mėras darbys priėmė :).

      • Sigitas says:
        1 metai ago

        Gerbiamasis pilieti susimovei, įvažiuoji i bažnyčia, ten šventorius – bažnyčios žemė, bet kur stovi pandusas jau nebe bažnyčios o savivaldybės žemė. Taip, kad viskas tvarkoje ir legalu, prašome neurgzti.

        • Pastaba 1 says:
          1 metai ago

          Mielas Sigitai, šiam projektui įgyvendinti skiriami įsisavinamojo biudžeto viešieji pinigai, pagal savivaldybės aprašą. Ar viskas atitinka ir pritinka pagal galiojančius valstybėje ir ES reikalvimus tokiems darbams ir šiems, atliktiems darbams turėtų paskelbti savivaldybės administraciją ir jos kvalifikuoti specialistai- ne politikai ir ne dvasininkai iš parapijos ir ne sapudos žurnalistai, neturintys oficialių atstovų patvirtinančių faktų ar dokumentų kopijų. Manytina, kad kiekvienam atsakingam piliečiui yra teisė pareikšti savo nuomonę viešai, kol to neužblokavo žiniatinklio valdytojas kieno nors pageidavimu… :).
          Palinkint ramumos jums.

          • Sigitas says:
            1 metai ago

            Na esme ta rašant projektą šiai rampai jis buvo vertintas kompetentingos savivaldybės komisijos ir jie skyrė tam reikalui lėšas. Projekto esmė – duodantis naudą savivaldybės gyventojams, vietos bendruomenei ir dar, kad įrenginys stovėtu savivaldybės žemėje. Jei davė finansavimą, tai manau viskas buvo gerai ir atitiko reikalavimus.

  6. Vladas says:
    1 metai ago

    Niekaip nesuprantu,kodėl valdžia turi daryti išvažiavimas ir dar be porankiu,tai grynai bažnyčios reikalas,parduotuves uz savo pinigus ir engia,kultui nepriklauso?

  7. Davatka says:
    1 metai ago

    viena vertus, darbas iki galo neužbaigtas, kad visi judantys žmonės galėtų saugiai judėti šalia vartelių esančiu pėsčiųjų taku. Čia gal sutaupyta 100 Eur reikalingoms medžiagoms, įspėjančioms apie kliūti pėsčiūjų take ir dar 20 Eur už savivaldybės atsakingų specailistų rūpestį, kad viešo naudojimo objektai atitiktų patvirtintus saugos reikalavimus pagal galiojančius valstybėje ir ES normatyvus.
    Tegul parapijiečių malda Dievui pasiekia ir aukšiausiojo rajono Vadovo ausį ir jis pats ateina ir parodo pirštu tiems kas vykdė įrengimo darbus kaip turi būti užbaigtas pakylimo tiltelis, nemenkinat savivaldybės įvaizdžio dėl neišlaikytų techninių reglamento reikalvimų viešos paskirties statiniams.

    • Lankytojas says:
      1 metai ago

      Na tik Davatkai ir kliuti gali,buvom,ėjom super padaryta!!!

      • asociacija says:
        1 metai ago

        žinutėje rašoma, kad neįgaliesiems bus lengviau patekti į bažnyčią. Tačiau niekas nenori pastebėti, kad tai pavojinga tiek sveikiesiems judantiems šaligatviu, tie regėjimo negalią turintiems. Jūs pabandykie saugiai, budami užrištomis akimis praieti šiuo tiltuku, nerizikuodami tapti ne tik regėjimo bet ir judėjimo negalią turinčiu žmogumi.
        Toks pandusas tikrai neatitinka viešo naudojimo paskirties objektams nustatytų reikalavimų ir neturi būti nutylima, kad kažkas nušvilpė 2/3 pinigų nuo projekto, kad šis būtų išpildytas pilnumoje ir užbaigtas taip, kad visiems žmonėms tarnautų saugiai ir patogiai.

Kitas įrašas

Liepos 2 dienos apskrities įvykių apžvalga

Panašūs straipsniai

Kurkliai išrinkti 2026 metų mažąja Lietuvos kultūros sostine

2025-07-15
2

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, bendradarbiaudama su LR Kultūros ministerija, Lietuvos savivaldybių asociacija bei Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija, skelbia naujieną –...

BNS nuotrauka

Gyvybiškai svarbus genų terapijos vaistas jau pakeliui į gydymo įstaigą: mažasis pacientas netrukus sulauks inovatyvaus gydymo

2025-07-15
1

Brangiausias iki šiol Lietuvoje kompensuotas vaistas – spinaline raumenų atrofija sergančiam kūdikiui skirtas genų terapijos preparatas – jau netrukus pasieks...

Arūnas Dudėnas – tarp turtingesnių Seimo narių

2025-07-15
9

Deltuvos šiaurinėje apygardoje į Seimą išrinktas socialdemokratas Arūnas Dudėnas pagal sukauptą turtą, tarp Seimo narių užima 26-ąją vietą.

Jis deklaravo 359...

Stasio Vitkūno nuotr.

Skiemonys atšventė 525 metų jubiliejų

2025-07-15
3

Liepos 12 dieną Skemonys minėjo 525 metų jubiliejų.

Šventė prasidėjo šv. Mišiomis Skemonių bažnyčioje, vėliau vyko pokalbiai ir diskusijos „Skemonys: anksčiau...

Anykšta TV:

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

Naujienos

Kurkliai išrinkti 2026 metų mažąja Lietuvos kultūros sostine
Gyvybiškai svarbus genų terapijos vaistas jau pakeliui į gydymo įstaigą: mažasis pacientas netrukus sulauks inovatyvaus gydymo
Arūnas Dudėnas – tarp turtingesnių Seimo narių
Skiemonys atšventė 525 metų jubiliejų
Iš darbo atleista Anykščių rajono mero patarėja
Debeikių seniūnijoje virto medžiai

Apskrities nusikalstamų įvykių apžvalga

Liepos 14 dienos Utenos apskrities įvykių apžvalga
Liepos 13 dienos Utenos apskrities įvykių apžvalga
Liepos 12 dienos Utenos apskrities įvykių apžvalga
Liepos 11 dienos Utenos apskrities įvykių apžvalga
Liepos 10 dienos apskrities įvykių apžvalga
Liepos 9 dienos apskrities įvykių apžvalga

Lietuvos ir užsienio naujienos

Premjeras: prie egzaminų nepridėjus taškų, visa abiturientų karta eitų į profesines mokyklas
Teismas pratęsė Vilhelmo Germano suėmimą dar mėnesiui
Turtingiausia tarp šalies vadovų – premjero šeima, išaugo prezidento turtas
Patarėjas: gyventojų perspėjimas, matant, jog įskridęs orlaivis nekelia pavojaus, būtų gąsdinimas
Andrius Kubilius ragina Lietuvą ir regiono šalis kurti dronų sieną, rūpintis masine jų gamyba
Kitąmet Japonijoje planuojama surengti parodą apie Lietuvos istoriją

Laikraštis

Svarsto, kaip padėkoti dėkotojams (Nr. 33, 2022-04-30)
Saulės jėgainių parką savivaldybė statys aerodromo teritorijoje (Nr.31, 2022-04-23)
Anykščių kultūra išpopuliarėjo Indonezijoje (Nr.30, 2022-04-16)
Kario paminklas Kurkliuose nudažytas Ukrainos vėliavos spalvomis (Nr.29, 2022-04-12)
Jei ne švietimas – Anykščių rajonas muštų indekso dugną (Nr.28, 2022-04-09)
Iš Tarybos darbotvarkės išbrauktas 21 klausimas (Nr.26, 2022-04-02)
Restoraną ant Šventosios kranto numatyta nuomoti už kuklią kainą (Nr.25. 2022-03-29)
Anykščiuose ukrainiečius šokiravo atlyginimo dydis (Nr. 24, 2022-03-26)

Vietovės ir žmonės

Mačionių kaimas patrauklus verslui ir poilsiui
Mikieriai ir nuostabusis Leika
Skiemonyse tuščių sodybų beveik nelikę
Nuo melioracijos išsigelbėjo pakišdamas revoliucionierių
„Nebėr Jurgiškio…“
Žiogų kaime Žiogai negyvena
Levaniškiuose užpuolė šunys
Vaikystės pievose prezidentas gano aubrakus

skelbimas žiūrėk

skelbimas žiūrėk

Apklausa

Kiek automobilių turi Jūsų šeima?

Rezultatai

  • Balsavimų archyvas

PRENUMERATA

PRENUMERATA

Jaros prekyba

Jaros prekyba

Anyksciu baldai

Anyksciu baldai

PIANISTAI_800x800

PIANISTAI_800x800

Anyksciu kredito unija 300×250@2x

Anyksciu kredito unija 300×250@2x

Husquarna atsinaujinkite

Husquarna atsinaujinkite

800x800_AGROBITE_LT

800x800_AGROBITE_LT

AKC BANERIS

AKC BANERIS

AMC baneris

AMC baneris

Anyksciu vandenys_ logotipas

Anyksciu vandenys_ logotipas

baseino bangenis stovykla

baseino bangenis stovykla

Anyksciu siluma 300×250@2x

Anyksciu siluma 300×250@2x

Anyksciu kvarcas 300×250@2x

Anyksciu kvarcas 300×250@2x

Anyksciu komunalinis ukis 300×250@2x

Anyksciu komunalinis ukis 300×250@2x

akksc.lt

akksc.lt

Anyksciu ismanioji tv 300×250@2x

Anyksciu ismanioji tv 300×250@2x

Projektą „Legenda: gyvieji Anykščiai – 2025“

10 000 Eur iš dalies finansuoja

Medijų rėmimo fondas.

anykta.lt logo
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Apie mus
  • Prisijungti
  • Prenumerata
  • Privatumo politika

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje

No Result
View All Result
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
    • Lietuvos ir užsienio naujienos
  • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Premium Anykšta
  • Aukštaitiškas formatas
  • Gyvieji Anykščiai
  • Vox Populi
    • Laiškai
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Anykšta TV
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
    • Veiklos Anykščiai
  • Skelbimai
  • Prenumerata
  • Renginiai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
    • Ženklai ir žmonės

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

All fields are required. Log In

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In